тел.:        +38 (063) 723-52-25

                +38 (097) 406-37-66

[email protected]


Київ

вул. Хрещатик 15, оф. 26.


Business. 19.02.2020

Ділова англійська для початківців: чи так усе складно?

Автор: Юлія Блажевич

Завдяки розвитку міжнародних комерційних і економічних відносин ділова англійська для початківців стала необхідністю для величезної кількості підприємців, фахівців і співробітників великих компаній. Її знання певною мірою визначає рівень професіоналізму співробітника.

До основних причин звернутися до школи ділової англійської можна віднести наявність власного бізнесу, і тут абсолютно не важлива галузь: шиття одягу або виробництво автомобілів. За бажання поставляти свою продукцію за кордон, необхідно вміти правильно пояснювати партнерам, що це за товар, яка його вартість, а також грамотно пропонувати умови для вигідного співробітництва обох сторін. 

Ділова англійська для початківців: чи так усе складно?
Навіть якщо власного бізнесу у вас немає, знання ділової англійської стане в пригоді для заповнення різних документів на митниці, в готелях, в аеропорту, під час проходження співбесіди

Ділова англійська мова, навчання якої проходить у спеціалізованих школах, поєднує в собі граматику, розмовну мову, а також ділову лексику та навіть правила ділового спілкування. Щоб вивчити її досконально, необхідно опанувати базовий курс і термінологією в спеціальних областях: банківська справа, страхування, реклама, менеджмент, фінанси тощо.

У школі ділової англійської на заняттях обговорюються політичні та економічні процеси, вивчаються фрази для телефонного спілкування англійською мовою, а також відбувається обігрування різних ситуацій, які можуть виникнути під час ділових переговорів. Школа ділової англійської дає знання і розуміння основних фраз для ділової комунікації, а також специфічної лексики.

Із чого складається курс ділової англійської для початківців?

  1. Отримання практичних знань у сфері ділового листування.
  2. Школа ділової англійської дає можливість вільно читати тексти будь-якої тематики.
  3. Під час вивчення ділової англійської мови з'являються навички сприйняття англійської на слух.
  4. Отримання навичок спілкування англійською мовою в діловому середовищі.
  5. Ділова англійська мова, навчання якої проходить у сучасних мовних школах, допоможе грамотно скласти резюме англійською.
  6. Введення презентацій для іноземних колег, потенційних партнерів і інвесторів.

Після проходження курсу ділової англійської для початківців вам більше не потрібно буде користуватися послугами перекладача, ви зможете комфортно почуватися на будь-яких переговорах, під час листування та читання свіжих зарубіжних новин або професійної літератури.

Читайте також:
Business
Як скласти резюме: поради й сервіси для створення CV
Що спільного у твого телефона, ноутбука та резюме? Усі вони потребують регулярного оновлення. Коли ти не працюєш деякий час або змінюєш сферу діяльності, твоє резюме стає неактуальним. Плюс постійний технологічний прогрес та зміна пріоритетів впливають на очікування від CV (curriculum vitae) в сучасному…
Business
Як підготуватися до співбесіди англійською?
І ось цей зворушливий момент, коли тобі надходить довгоочікуване запрошення на співбесіду, настав. Тепер є можливість показати, як добре тобі вдалось підготуватися до співбесіди англійською. Принципових відмінностей у підготовці до співбесіди англійською та рідною мовою ти не знайдеш. Smart…
Business
Супровідний лист англійською – ТОП-5 ідей та правил
Якщо ти маєш гарне резюме – то й шанси отримати роботу мрії високі. Але якщо ти додаси до нього супровідний лист англійською, твої шанси зростуть удвічі. Переважно супровідні листи англійською пишуть під час пошуку роботи та вступу до іноземних вишів. Деякі роботодавці звертають на нього особливу…
ВИВЧАЙТЕ АНГЛІЙСЬКУ ДЛЯ РОБОТИ
Стартує набір на новий дистанційний курс.