тел.:        +38 (063) 723-52-25

                +38 (097) 406-37-66

                +38 (050) 688-99-82

[email protected]


Київ

вул. Хрещатик 15, оф. 26.


Business. 19.02.2020

Ділова англійська для початківців: чи так усе складно?

Автор: Юлія Блажевич

Завдяки розвитку міжнародних комерційних і економічних відносин ділова англійська для початківців стала необхідністю для величезної кількості підприємців, фахівців і співробітників великих компаній. Її знання певною мірою визначає рівень професіоналізму співробітника.

До основних причин звернутися до школи ділової англійської можна віднести наявність власного бізнесу, і тут абсолютно не важлива галузь: шиття одягу або виробництво автомобілів. За бажання поставляти свою продукцію за кордон, необхідно вміти правильно пояснювати партнерам, що це за товар, яка його вартість, а також грамотно пропонувати умови для вигідного співробітництва обох сторін. 

Ділова англійська для початківців: чи так усе складно?
Навіть якщо власного бізнесу у вас немає, знання ділової англійської стане в пригоді для заповнення різних документів на митниці, в готелях, в аеропорту, під час проходження співбесіди

Ділова англійська мова, навчання якої проходить у спеціалізованих школах, поєднує в собі граматику, розмовну мову, а також ділову лексику та навіть правила ділового спілкування. Щоб вивчити її досконально, необхідно опанувати базовий курс і термінологією в спеціальних областях: банківська справа, страхування, реклама, менеджмент, фінанси тощо.

У школі ділової англійської на заняттях обговорюються політичні та економічні процеси, вивчаються фрази для телефонного спілкування англійською мовою, а також відбувається обігрування різних ситуацій, які можуть виникнути під час ділових переговорів. Школа ділової англійської дає знання і розуміння основних фраз для ділової комунікації, а також специфічної лексики.

Із чого складається курс ділової англійської для початківців?

  1. Отримання практичних знань у сфері ділового листування.
  2. Школа ділової англійської дає можливість вільно читати тексти будь-якої тематики.
  3. Під час вивчення ділової англійської мови з'являються навички сприйняття англійської на слух.
  4. Отримання навичок спілкування англійською мовою в діловому середовищі.
  5. Ділова англійська мова, навчання якої проходить у сучасних мовних школах, допоможе грамотно скласти резюме англійською.
  6. Введення презентацій для іноземних колег, потенційних партнерів і інвесторів.

Після проходження курсу ділової англійської для початківців вам більше не потрібно буде користуватися послугами перекладача, ви зможете комфортно почуватися на будь-яких переговорах, під час листування та читання свіжих зарубіжних новин або професійної літератури.

Читайте також:
Business
Дистанційне навчання англійської: підказки для новачків
Яким би асом ви не були в, скажімо так, повсякденній англійській, коли справа доходить до ділової лексики – ваші навички можуть виявитися не такими вже серйозними. І ні, ви не один такий. Бізнес-англійська через свою специфіку досить складна для вивчення. Не дарма ж існують дистанційні курси ділової…
Business
Як і де можна читати книги англійською онлайн
Якщо ви бажаєте покращити розмовну англійську онлайн, радимо записатися на професійний курс. Викладач пояснить граматику, дасть багато нової лексики, поставить правильну вимову. Однак мовні курси – далеко не єдиний спосіб поліпшення розмовних навичок. Вчити слова й цілі фрази, запам'ятовувати,…
Business
Курси бізнес - англійської та 7 помилок у виборі
Володіння англійською мовою на рівні вище середнього – часта вимога роботодавців, особливо в міжнародних компаніях. Тому вивченням бізнес - англійської з кожним роком цікавиться все більша кількість студентів. Курси бізнес - англійської допоможуть успішно провести переговори, пройти співбесіду…
ВИВЧАЙТЕ АНГЛІЙСЬКУ ДЛЯ РОБОТИ
Стартує набір на новий дистанційний курс.