тел.:        +38 (063) 723-52-25

                +38 (097) 406-37-66

                +38 (050) 688-99-82

yappif@gmail.com


Київ

вул. Хрещатик 15, оф. 26.


Business. 03.02.2020

Що ви вивчите на курсах англійської для юристів

Автор: Юлія Блажевич

Уміння чітко та впевнено говорити й знаходити правильні слова в будь-якій ситуації – це головна зброя для юристів. Знання та навички, отримані на курсах англійської для юристів, допоможуть у цьому, якщо ви маєте намір працювати з іноземними клієнтами або за кордоном. Адже гарна розмовна англійська та володіння термінологією дозволить вам оперувати фактами, доводити, переконувати та грамотно пояснювати зміст будь-якого документа. Тому для багатьох англійська для юристів не просто бажана, а необхідна.

Що ви вивчите на курсах англійської для юристів
Знання англійської допоможуть вам стати по-справжньому кваліфікованим фахівцем

Особливості та специфіка курсів юридичної англійської

Навіть у разі хорошого володіння англійською мовою дефіцит професійного лексичного запасу може дати про себе знати. Саме тому варто звернути увагу на спеціальний курс юридичної англійської. Ви отримаєте найнеобхіднішу лексику та навчитеся правильно її застосовувати.

Курси юридичної англійської – це розмовна практика, юридична термінологія, граматичні теми, тренінги з бізнес-навичок і відпрацювання реальних робочих ситуацій. Навчання юридичної англійської на курсах складається більше з практичних занять, ніж теоретичних, щоб розвинути письмові навички й усне мовлення.

Спецкурс англійської для юристів розрахований, найчастіше, на два місяці (це один рівень). Починати навчання краще після досягнення рівня Intermediate, щоб уже не витрачати час на вивчення основ граматики та напрацювання базового словникового запасу. 

Теми курсу варто обговорювати з викладачем заздалегідь, щоб у разі необхідності переформатувати їх. 

Корисна інформація для юристів

Навчання на курсах англійської для юристів можна також доповнювати фаховою літературою в оригіналі. Так можна самостійно вивчити нову лексику та підвищити свою кваліфікацію в галузі права та юриспруденції. 

Вчити англійську мову можна дистанційно. Такі курси розроблені для зайнятих людей, які не можуть відвідувати індивідуальні або групові заняття або віддають перевагу вивченню в домашніх умовах. Навчання проходить за допомогою Skype або Zoom.

Читайте також:
Business
Чи можна вивчити ділову англійську онлайн?
Вивчення англійської онлайн – це чудова нагода вдосконалити всі свої знання без прив’язки до будь-якого місця. Тільки в разі постійної практики з викладачами можна перейти на новий рівень володіння англійською. Зміст 1. Як вивчити англійську онлайн? 2. Кому підходить вивчення ділової…
Business
Англійська для маркетологів: основні терміни
Створити товар або послугу непросто, але продати – ще важче. Тому хороші маркетологи сьогодні дуже цінуються. До того ж постійно зростає кількість інструментів, за допомогою яких можна стимулювати потенційних клієнтів до покупки. Якщо раніше в арсеналі були тільки ТБ, друковані ЗМІ та зовнішня…
Business
Англійська для будівельників: базовий словник
З усіх видів ESP (English for Specific Purposes) англійська для будівельників є найменш затребуваною. Що дивно, адже професії в сфері архітектури, містобудування й інших галузей, пов'язаних зі спорудженням різних будівель і доріг, вважаються одними з найпопулярніших. У них задіяна велика кількість…
ВИВЧАЙТЕ АНГЛІЙСЬКУ ДЛЯ РОБОТИ
Стартує набір на новий дистанційний курс.