тел.:        +38 (063) 723-52-25

                +38 (097) 406-37-66

                +38 (050) 688-99-82

[email protected]


Київ

вул. Хрещатик 15, оф. 26.


Business. 03.02.2020

Що ви вивчите на курсах англійської для юристів

Автор: Юлія Блажевич

Уміння чітко та впевнено говорити й знаходити правильні слова в будь-якій ситуації – це головна зброя для юристів. Знання та навички, отримані на курсах англійської для юристів, допоможуть у цьому, якщо ви маєте намір працювати з іноземними клієнтами або за кордоном. Адже гарна розмовна англійська та володіння термінологією дозволить вам оперувати фактами, доводити, переконувати та грамотно пояснювати зміст будь-якого документа. Тому для багатьох англійська для юристів не просто бажана, а необхідна.

Що ви вивчите на курсах англійської для юристів
Знання англійської допоможуть вам стати по-справжньому кваліфікованим фахівцем

Особливості та специфіка курсів юридичної англійської

Навіть у разі хорошого володіння англійською мовою дефіцит професійного лексичного запасу може дати про себе знати. Саме тому варто звернути увагу на спеціальний курс юридичної англійської. Ви отримаєте найнеобхіднішу лексику та навчитеся правильно її застосовувати.

Курси юридичної англійської – це розмовна практика, юридична термінологія, граматичні теми, тренінги з бізнес-навичок і відпрацювання реальних робочих ситуацій. Навчання юридичної англійської на курсах складається більше з практичних занять, ніж теоретичних, щоб розвинути письмові навички й усне мовлення.

Спецкурс англійської для юристів розрахований, найчастіше, на два місяці (це один рівень). Починати навчання краще після досягнення рівня Intermediate, щоб уже не витрачати час на вивчення основ граматики та напрацювання базового словникового запасу. 

Теми курсу варто обговорювати з викладачем заздалегідь, щоб у разі необхідності переформатувати їх. 

Корисна інформація для юристів

Навчання на курсах англійської для юристів можна також доповнювати фаховою літературою в оригіналі. Так можна самостійно вивчити нову лексику та підвищити свою кваліфікацію в галузі права та юриспруденції. 

Вчити англійську мову можна дистанційно. Такі курси розроблені для зайнятих людей, які не можуть відвідувати індивідуальні або групові заняття або віддають перевагу вивченню в домашніх умовах. Навчання проходить за допомогою Skype або Zoom.

Читайте також:
Business
Курси бізнес - англійської та 7 помилок у виборі
Володіння англійською мовою на рівні вище середнього – часта вимога роботодавців, особливо в міжнародних компаніях. Тому вивченням бізнес - англійської з кожним роком цікавиться все більша кількість студентів. Курси бізнес - англійської допоможуть успішно провести переговори, пройти співбесіду…
Business
Курси бізнес - англійської в Києві: корисні ідіоми
Навіть ті, хто може похвалитися величезним запасом слів, іноді потрапляють у незручні ситуації під час розмов із носіями мови через такі підступні мовні звороти як ідіоми. Подібні фрази важко зрозуміти, якщо просто дослівно перекладати кожне слово. Особливо небезпечні ідіоми в діловому середовищі, коли…
Business
FYI й інші абревіатури: розшифровка
Навіть людина, далека від англійської мови, напевно знає два найпопулярніші скорочення в бізнес-листуванні: FYI (for your information – зазвичай це імейл, який пересилається комусь для інформації та не вимагає жодних дій) і ASAP (as soon as possible – якомога швидше). Якщо специфічні фрази…
ВИВЧАЙТЕ АНГЛІЙСЬКУ ДЛЯ РОБОТИ
Стартує набір на новий дистанційний курс.