тел.:        +38 (063) 723-52-25

                +38 (097) 406-37-66

                +38 (050) 688-99-82

[email protected]


Київ

вул. Хрещатик 15, оф. 26.


Business. 26.03.2020

Курси англійської мови Yappi: специфіка й переваги

Автор: Юлія Блажевич

Курси англійської мови від Yappi – це ділова англійська для будь-якої професії, використання сучасних технологій, висококваліфіковані фахівці, а також високий рівень освіти.

Курси Yappi спрямовані на те, щоб не тільки покращити ваші знання англійської, але і допомогти стати кращим професіоналом і піднятися кар'єрними сходами. Обираючи цю школу, можете бути абсолютно впевненими в якості освіти. Після завершення навчання ви отримаєте сертифікат, який можна використовувати під час пошуку роботи.

Що являють собою курси англійської мови Yappi
Якщо ви знаєте мови, ви всюди будете, як удома

Кому підійдуть курси англійської мови Yappi

Київські курси англійської Япі формуються залежно від рівня бази знань, а також поставлених завдань. До програми будь-якого курсу входять такі основні теми:

 • грамотні ділові перемовини;
 • пошук інвесторів і бізнес-партнерів;
 • ділові зустрічі й телефонні переговори;
 • грамотне складання резюме;
 • самопрезентація під час співбесіди.

Переваги курсів англійської мови Yappi

 • курси англійської Япі в Києві передбачають групові заняття – як офлайн, так і онлайн;
 • наявність практичних кейсів для студентів;
 • можливість займатися з носіями мови на спецкурсах і мовних клубах;
 • опція «заморозки» заняття за необхідності;
 • у групі займається до 6 осіб, а значить, кожному студенту приділяється максимум часу;
 • курси англійської в Києві Япі підходять усім рівням – від новачків до профі.

Формування груп з вивчення англійської відбувається залежно від загальних цілей і поставлених завдань. Школа робить усе можливе, щоб навчання було максимально цікавим, інформативним і пізнавальним. Для цього використовуються найкращі навчальні матеріали та сучасна комунікативна методика. На увагу заслуговують авторські навчальні матеріали, які були розроблені методистами та викладачами на основі аналізу міжнародних програм.

Навчання на курсах – це не просто заняття, це середовище спілкування, де можна постійно вдосконалюватися. 80% часу на занятті приділяється практиці: ділові телефонні розмови, співбесіди, бізнес-листування, презентації та рішення конфліктних ситуацій, які можуть виникнути в бізнес-сфері.

Читайте також:
Business
Курси бізнес - англійської та 7 помилок у виборі
Володіння англійською мовою на рівні вище середнього – часта вимога роботодавців, особливо в міжнародних компаніях. Тому вивченням бізнес - англійської з кожним роком цікавиться все більша кількість студентів. Курси бізнес - англійської допоможуть успішно провести переговори, пройти співбесіду…
Business
Курси бізнес - англійської в Києві: корисні ідіоми
Навіть ті, хто може похвалитися величезним запасом слів, іноді потрапляють у незручні ситуації під час розмов із носіями мови через такі підступні мовні звороти як ідіоми. Подібні фрази важко зрозуміти, якщо просто дослівно перекладати кожне слово. Особливо небезпечні ідіоми в діловому середовищі, коли…
Business
FYI й інші абревіатури: розшифровка
Навіть людина, далека від англійської мови, напевно знає два найпопулярніші скорочення в бізнес-листуванні: FYI (for your information – зазвичай це імейл, який пересилається комусь для інформації та не вимагає жодних дій) і ASAP (as soon as possible – якомога швидше). Якщо специфічні фрази…
ВИВЧАЙТЕ АНГЛІЙСЬКУ ДЛЯ РОБОТИ
Стартує набір на новий дистанційний курс.