тел.:        +38 (063) 723-52-25

                +38 (097) 406-37-66

[email protected]


Київ

вул. Хрещатик 15, оф. 26.


Business. 26.03.2020

Курси англійської мови Yappi: специфіка й переваги

Автор: Юлія Блажевич

Курси англійської мови від Yappi – це ділова англійська для будь-якої професії, використання сучасних технологій, висококваліфіковані фахівці, а також високий рівень освіти.

Курси Yappi спрямовані на те, щоб не тільки покращити ваші знання англійської, але і допомогти стати кращим професіоналом і піднятися кар'єрними сходами. Обираючи цю школу, можете бути абсолютно впевненими в якості освіти. Після завершення навчання ви отримаєте сертифікат, який можна використовувати під час пошуку роботи.

Що являють собою курси англійської мови Yappi
Якщо ви знаєте мови, ви всюди будете, як удома

Кому підійдуть курси англійської мови Yappi

Київські курси англійської Япі формуються залежно від рівня бази знань, а також поставлених завдань. До програми будь-якого курсу входять такі основні теми:

 • грамотні ділові перемовини;
 • пошук інвесторів і бізнес-партнерів;
 • ділові зустрічі й телефонні переговори;
 • грамотне складання резюме;
 • самопрезентація під час співбесіди.

Переваги курсів англійської мови Yappi

 • курси англійської Япі в Києві передбачають групові заняття – як офлайн, так і онлайн;
 • наявність практичних кейсів для студентів;
 • можливість займатися з носіями мови на спецкурсах і мовних клубах;
 • опція «заморозки» заняття за необхідності;
 • у групі займається до 6 осіб, а значить, кожному студенту приділяється максимум часу;
 • курси англійської в Києві Япі підходять усім рівням – від новачків до профі.

Формування груп з вивчення англійської відбувається залежно від загальних цілей і поставлених завдань. Школа робить усе можливе, щоб навчання було максимально цікавим, інформативним і пізнавальним. Для цього використовуються найкращі навчальні матеріали та сучасна комунікативна методика. На увагу заслуговують авторські навчальні матеріали, які були розроблені методистами та викладачами на основі аналізу міжнародних програм.

Навчання на курсах – це не просто заняття, це середовище спілкування, де можна постійно вдосконалюватися. 80% часу на занятті приділяється практиці: ділові телефонні розмови, співбесіди, бізнес-листування, презентації та рішення конфліктних ситуацій, які можуть виникнути в бізнес-сфері.

Читайте також:
Business
Як скласти резюме: поради й сервіси для створення CV
Що спільного у твого телефона, ноутбука та резюме? Усі вони потребують регулярного оновлення. Коли ти не працюєш деякий час або змінюєш сферу діяльності, твоє резюме стає неактуальним. Плюс постійний технологічний прогрес та зміна пріоритетів впливають на очікування від CV (curriculum vitae) в сучасному…
Business
Дистанційне навчання англійської: підказки для новачків
Яким би асом ви не були в, скажімо так, повсякденній англійській, коли справа доходить до ділової лексики – ваші навички можуть виявитися не такими вже серйозними. І ні, ви не один такий. Бізнес-англійська через свою специфіку досить складна для вивчення. Не дарма ж існують дистанційні курси ділової…
Business
Як і де можна читати книги англійською онлайн
Якщо ви бажаєте покращити розмовну англійську онлайн, радимо записатися на професійний курс. Викладач пояснить граматику, дасть багато нової лексики, поставить правильну вимову. Однак мовні курси – далеко не єдиний спосіб поліпшення розмовних навичок. Вчити слова й цілі фрази, запам'ятовувати,…
ВИВЧАЙТЕ АНГЛІЙСЬКУ ДЛЯ РОБОТИ
Стартує набір на новий дистанційний курс.