тел.:        (063) 723-52-25

                (097) 406-37-66

                (050) 688-99-82

yappif@gmail.com


Київ

вул. Хрещатик 15, оф. 26.

 


Business. 06.02.2020

Які переваги дає англійська мова для моряків?

Автор: Юлія Блажевич

Через роботу в багатонаціональному екіпажі англійська мова для моряків є важливою вимогою до претендента. Професія передбачає вирішення величезної кількості професійних питань, а під час тривалих плавань виникатиме необхідність регулярно підтримувати бесіду з колегами. Англійська для моряків – це можливість спілкуватися під час роботи й у період відпочинку в порту.

Навіщо проходити курси англійської для моряків?

Незалежно від вузької спеціальності, дуже важливо знати англійську мову для моряків. Це пов'язано з плинністю кадрів і колосальною конкуренцією для отримання хороших вакансій. Без сумнівів, головна вимога для роботи на кораблі – це наявність навичок. Але не менш важливу роль відіграє знання розмовної англійської та мінімальне розуміння писемної мови.

Що дає англійська мова для моряків?
«Коли я дивлюся на море, мені здається, що його хвилі несуть мій сум», – Ельчин Сафарлі

Як вивчити англійську мову для моряків?

Зараз існує величезна кількість різних способів для вивчення англійської мови моряками, але до найпоширеніших можна сміливо віднести курси. Щоб прискорити процес навчання, необхідно вивчати професійну лексику та практикувати живе спілкування, особливо якщо це стосується вивчення англійської з нуля.

Проходження курсів англійської для моряків можна також доповнити самостійним вивченням мови. Сюди можна віднести:

1. Читання книг англійською мовою. Це може бути складним процесом, якщо рівень нижче середнього, а значить – для такого вивчення буде потрібна мотивація. Якщо вивчати книги вже після прочитання рідною мовою, то це полегшить розуміння слів і фраз.

2. Перегляд фільмів англійською з субтитрами. Цей спосіб стане ідеальним для тих, кому важко сприймати англійську на слух. Через деякий час можна продовжити перегляд без субтитрів. Це зробить курси англійської для моряків ще більш продуктивними.

3. Самостійне ведення списку слів для запам'ятовування.

4. Наповнення словникового запасу на морську тематику, запам'ятовування однотипних слів.

5. Читання книг із великою кількістю діалогів.

6. Пошук інформації в інтернеті виключно англійською мовою. Це не тільки допоможе підвищити навик читання, а й дасть доступ до величезної кількості сайтів.

7. Караоке англійською. Це прекрасний спосіб розуміння слів пісні, а також їх заучування. Це допоможе вам виробити правильну вимову англійських слів.

8. Під час проходження курсів англійської морякам не завадить додаткове прослуховування аудіокниг, різних подкастів. Це набагато ефективніше, ніж прослуховування звичайних англійських пісень.

9. Навчання англійської мови друзів і дітей. Вчені довели, що старші діти в сім'ї мають більш високий показник IQ, ніж їхні молодші брати й сестри. Адже пояснюючи інформацію малюкам, вони підвищують свій рівень знань. Якщо навчати англійської кого-небудь з близьких, хто знає її гірше, ви міцно закріпите отримані знання.

Читайте також:
Vocabulary
Англійська мова онлайн – поради початківцям
Часто ті, хто обирає вивчення англійської для початківців на онлайн - курсах, не мають досвіду живої взаємодії іноземною мовою. Тому ми підготували добірку корисних порад, які спільно із заняттями допоможуть розвивати кар'єру. Досить відкладати свій успіх! Час вчити бізнес - англійську онлайн і…
Business
Вивчаємо англійську мову онлайн: практичні поради
Кожен вважає за краще займатися англійською онлайн з ухилом на бізнес-лексику, переслідуючи різні цілі: хтось мріє про кар'єрне зростання всередині компанії, а комусь важливо розширити бізнес і вийти на міжнародний фінансовий ринок. Перш ніж почати навчання, слід розуміти, що ділова англійська онлайн…
Vocabulary
Вивчення англійської мови онлайн: fashion is my profession
Англійська онлайн – це не тільки зручний формат, але і тренд. У прогресивних людей на жодну мить не виникне сумнівів у тому, що курси англійської online настільки ж ефективні, як і заняття в мовних школах. Вони багато в чому випереджають звичні уроки. Тому у вивченні англійської мови онлайн -…
НАЙБІЛЬША МЕРЕЖА ШКІЛ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ В УКРАЇНІ
Контакти

Київ

вул. Хрещатик 15, оф. 26.

тел.:        (063) 723-52-25

                (097) 406-37-66

                (050) 688-99-82


 

ВИВЧАЙТЕ АНГЛІЙСЬКУ ДЛЯ РОБОТИ
Стартує набір на новий дистанційний курс.