тел.:        +38 (063) 723-52-25

                +38 (097) 406-37-66

                +38 (050) 688-99-82

yappif@gmail.com


Київ

вул. Хрещатик 15, оф. 26.


Business. 06.02.2020

Які переваги дає англійська мова для моряків?

Автор: Юлія Блажевич

Через роботу в багатонаціональному екіпажі англійська мова для моряків є важливою вимогою до претендента. Професія передбачає вирішення величезної кількості професійних питань, а під час тривалих плавань виникатиме необхідність регулярно підтримувати бесіду з колегами. Англійська для моряків – це можливість спілкуватися під час роботи й у період відпочинку в порту.

Навіщо проходити курси англійської для моряків?

Незалежно від вузької спеціальності, дуже важливо знати англійську мову для моряків. Це пов'язано з плинністю кадрів і колосальною конкуренцією для отримання хороших вакансій. Без сумнівів, головна вимога для роботи на кораблі – це наявність навичок. Але не менш важливу роль відіграє знання розмовної англійської та мінімальне розуміння писемної мови.

Що дає англійська мова для моряків?
«Коли я дивлюся на море, мені здається, що його хвилі несуть мій сум», – Ельчин Сафарлі

Як вивчити англійську мову для моряків?

Зараз існує величезна кількість різних способів для вивчення англійської мови моряками, але до найпоширеніших можна сміливо віднести курси. Щоб прискорити процес навчання, необхідно вивчати професійну лексику та практикувати живе спілкування, особливо якщо це стосується вивчення англійської з нуля.

Проходження курсів англійської для моряків можна також доповнити самостійним вивченням мови. Сюди можна віднести:

1. Читання книг англійською мовою. Це може бути складним процесом, якщо рівень нижче середнього, а значить – для такого вивчення буде потрібна мотивація. Якщо вивчати книги вже після прочитання рідною мовою, то це полегшить розуміння слів і фраз.

2. Перегляд фільмів англійською з субтитрами. Цей спосіб стане ідеальним для тих, кому важко сприймати англійську на слух. Через деякий час можна продовжити перегляд без субтитрів. Це зробить курси англійської для моряків ще більш продуктивними.

3. Самостійне ведення списку слів для запам'ятовування.

4. Наповнення словникового запасу на морську тематику, запам'ятовування однотипних слів.

5. Читання книг із великою кількістю діалогів.

6. Пошук інформації в інтернеті виключно англійською мовою. Це не тільки допоможе підвищити навик читання, а й дасть доступ до величезної кількості сайтів.

7. Караоке англійською. Це прекрасний спосіб розуміння слів пісні, а також їх заучування. Це допоможе вам виробити правильну вимову англійських слів.

8. Під час проходження курсів англійської морякам не завадить додаткове прослуховування аудіокниг, різних подкастів. Це набагато ефективніше, ніж прослуховування звичайних англійських пісень.

9. Навчання англійської мови друзів і дітей. Вчені довели, що старші діти в сім'ї мають більш високий показник IQ, ніж їхні молодші брати й сестри. Адже пояснюючи інформацію малюкам, вони підвищують свій рівень знань. Якщо навчати англійської кого-небудь з близьких, хто знає її гірше, ви міцно закріпите отримані знання.

Які переваги дає англійська мова для моряків?

Читайте також:
Business
Англійська для маркетологів: основні терміни
Створити товар або послугу непросто, але продати – ще важче. Тому хороші маркетологи сьогодні дуже цінуються. До того ж постійно зростає кількість інструментів, за допомогою яких можна стимулювати потенційних клієнтів до покупки. Якщо раніше в арсеналі були тільки ТБ, друковані ЗМІ та зовнішня…
Business
Англійська для будівельників: базовий словник
З усіх видів ESP (English for Specific Purposes) англійська для будівельників є найменш затребуваною. Що дивно, адже професії в сфері архітектури, містобудування й інших галузей, пов'язаних зі спорудженням різних будівель і доріг, вважаються одними з найпопулярніших. У них задіяна велика кількість…
Business
Особливості англійської для логістів
Ділова англійська, присвячена логістиці – один із найбільш затребуваних напрямів у вивченні іноземної для роботи. І це не дивно, адже саме в цій сфері ефективна комунікація між співробітниками, партнерами та клієнтами грає найважливішу роль. Зміст 1. Англійська для логістів – професійне…
ВИВЧАЙТЕ АНГЛІЙСЬКУ ДЛЯ РОБОТИ
Стартує набір на новий дистанційний курс.