тел.:        +38 (063) 723-52-25

                +38 (097) 406-37-66

[email protected]


Київ

вул. Хрещатик 15, оф. 26.


Business. 06.02.2020

Які переваги дає англійська мова для моряків?

Автор: Юлія Блажевич

Через роботу в багатонаціональному екіпажі англійська мова для моряків є важливою вимогою до претендента. Професія передбачає вирішення величезної кількості професійних питань, а під час тривалих плавань виникатиме необхідність регулярно підтримувати бесіду з колегами. Англійська для моряків – це можливість спілкуватися під час роботи й у період відпочинку в порту.

Навіщо проходити курси англійської для моряків?

Незалежно від вузької спеціальності, дуже важливо знати англійську мову для моряків. Це пов'язано з плинністю кадрів і колосальною конкуренцією для отримання хороших вакансій. Без сумнівів, головна вимога для роботи на кораблі – це наявність навичок. Але не менш важливу роль відіграє знання розмовної англійської та мінімальне розуміння писемної мови.

Що дає англійська мова для моряків?
«Коли я дивлюся на море, мені здається, що його хвилі несуть мій сум», – Ельчин Сафарлі

Як вивчити англійську мову для моряків?

Зараз існує величезна кількість різних способів для вивчення англійської мови моряками, але до найпоширеніших можна сміливо віднести курси. Щоб прискорити процес навчання, необхідно вивчати професійну лексику та практикувати живе спілкування, особливо якщо це стосується вивчення англійської з нуля.

Проходження курсів англійської для моряків можна також доповнити самостійним вивченням мови. Сюди можна віднести:

1. Читання книг англійською мовою. Це може бути складним процесом, якщо рівень нижче середнього, а значить – для такого вивчення буде потрібна мотивація. Якщо вивчати книги вже після прочитання рідною мовою, то це полегшить розуміння слів і фраз.

2. Перегляд фільмів англійською з субтитрами. Цей спосіб стане ідеальним для тих, кому важко сприймати англійську на слух. Через деякий час можна продовжити перегляд без субтитрів. Це зробить курси англійської для моряків ще більш продуктивними.

3. Самостійне ведення списку слів для запам'ятовування.

4. Наповнення словникового запасу на морську тематику, запам'ятовування однотипних слів.

5. Читання книг із великою кількістю діалогів.

6. Пошук інформації в інтернеті виключно англійською мовою. Це не тільки допоможе підвищити навик читання, а й дасть доступ до величезної кількості сайтів.

7. Караоке англійською. Це прекрасний спосіб розуміння слів пісні, а також їх заучування. Це допоможе вам виробити правильну вимову англійських слів.

8. Під час проходження курсів англійської морякам не завадить додаткове прослуховування аудіокниг, різних подкастів. Це набагато ефективніше, ніж прослуховування звичайних англійських пісень.

9. Навчання англійської мови друзів і дітей. Вчені довели, що старші діти в сім'ї мають більш високий показник IQ, ніж їхні молодші брати й сестри. Адже пояснюючи інформацію малюкам, вони підвищують свій рівень знань. Якщо навчати англійської кого-небудь з близьких, хто знає її гірше, ви міцно закріпите отримані знання.

Які переваги дає англійська мова для моряків?

Читайте також:
Business
Як скласти резюме: поради й сервіси для створення CV
Що спільного у твого телефона, ноутбука та резюме? Усі вони потребують регулярного оновлення. Коли ти не працюєш деякий час або змінюєш сферу діяльності, твоє резюме стає неактуальним. Плюс постійний технологічний прогрес та зміна пріоритетів впливають на очікування від CV (curriculum vitae) в сучасному…
Business
Як підготуватися до співбесіди англійською?
І ось цей зворушливий момент, коли тобі надходить довгоочікуване запрошення на співбесіду, настав. Тепер є можливість показати, як добре тобі вдалось підготуватися до співбесіди англійською. Принципових відмінностей у підготовці до співбесіди англійською та рідною мовою ти не знайдеш. Smart…
Business
Супровідний лист англійською – ТОП-5 ідей та правил
Якщо ти маєш гарне резюме – то й шанси отримати роботу мрії високі. Але якщо ти додаси до нього супровідний лист англійською, твої шанси зростуть удвічі. Переважно супровідні листи англійською пишуть під час пошуку роботи та вступу до іноземних вишів. Деякі роботодавці звертають на нього особливу…
ВИВЧАЙТЕ АНГЛІЙСЬКУ ДЛЯ РОБОТИ
Стартує набір на новий дистанційний курс.