тел.:        +38 (063) 723-52-25

                +38 (097) 406-37-66

[email protected]


Київ

вул. Хрещатик 15, оф. 26.


Vocabulary. 28.12.2015

Christmas creep - як це?

Автор: Марія Пищейко

Попереду всіма улюблені новорічні свята. У кожного є свої теплі новорічні спогади і причини, за якими цей час особливий. Але є і щось спільне, що об'єднує всіх нас - підготовка та очікування свята.
... Є в передсвятковій bustle щось чарівне - очікування дива. А уявіть собі - і це очікування, і підготовку до нього, можна продовжити! Чого тільки не винайдуть маркетологи, щоб boost sales. Ось, будь ласка, Christmas creep (не плутати з crap, хоча ...).
Термін Christmas creep вперше з'явився в 1980х., але описує він цілком сучасні явища. Дієслово to сreep означає «повзти, підкрадатися». Сам же переклад можна дати як «різдво, що розпливається» (Christmas creep) - феномен, при якому святкування різдва з кожним роком починається все раніше.
Сьогодні складно знайти щось, що не було б commercialized, і навіть Різдво - is not an exception. Щоб take advantage of Christmas-related shopping багато ритейлерів США, наприклад, запускають рекламні компанії спеціальних програм - layaway programs (a system of paying a deposit to secure an article for later purchase) ще до Halloween, так ні ж - навіть в середині вересня!
Одна з великих торгових мереж Kmart rolled out its first commercial for Christmas під слоганом "Do not let the holidays sneak up on you (підкрастися непомітно)" Головну роль у ролику грає величезний gingerbread man (людина-імбирний пряник), який відвідує жінку in an office.

А ось ще одне відео від Kmart на різдвяну тематику, яке sparked outrage from viewers online. Хтось із телеглядачів написав наступне: "Kmart's 'Jingle Bells' ad has legs ... SICK !! Has NOTHING TO DO WITH CHRISTMAS! I will NEVER SHOP here again !!" Деякі ж вважають ролик навпаки - funny and awesome. А що думаєте ви?

З наступаючими Вас святами, Дорогі мої! Безумовного Вам щастя! Такого, яке ви can not get but only feel!

Christmas creep - як це?

Читайте також:
Business
Англійська для бухгалтерів: як вивчати мову
Знання профільної англійської відкриває перед фахівцями з різних галузей більше кар'єрних можливостей. Деяким професіоналам навіть дозволяє реалізувати свій потенціал на міжнародному ринку, наприклад, бухгалтерам. Тому багато фахівців і студентів, які тільки здобувають освіту, замислюються над вивченням…
Vocabulary
Три ресурси, де краще вчити англійську онлайн
Якщо ви ставите собі за мету максимально швидко вивчити англійську мову, на додаток до курсів краще використовувати помічників. Ми маємо на увазі онлайн-ресурси для вивчення нових слів і граматики, практики розмовної мови. Оскільки в інтернеті дуже багато подібних джерел знань, ми вирішили сконцентрувати…
Vocabulary
Курси бізнес - англійської в Києві: корисні ідіоми
Навіть ті, хто може похвалитися величезним запасом слів, іноді потрапляють у незручні ситуації під час розмов із носіями мови через такі підступні мовні звороти як ідіоми. Подібні фрази важко зрозуміти, якщо просто дослівно перекладати кожне слово. Особливо небезпечні ідіоми в діловому середовищі, коли…
ВИВЧАЙТЕ АНГЛІЙСЬКУ ДЛЯ РОБОТИ
Стартує набір на новий дистанційний курс.