тел.:        +38 (063) 723-52-25

                +38 (097) 406-37-66

                +38 (050) 688-99-82

yappif@gmail.com


Київ

вул. Хрещатик 15, оф. 26.

 


Vocabulary. 28.12.2015

Christmas creep - як це?

Автор: Марія Пищейко

Попереду всіма улюблені новорічні свята. У кожного є свої теплі новорічні спогади і причини, за якими цей час особливий. Але є і щось спільне, що об'єднує всіх нас - підготовка та очікування свята.
... Є в передсвятковій bustle щось чарівне - очікування дива. А уявіть собі - і це очікування, і підготовку до нього, можна продовжити! Чого тільки не винайдуть маркетологи, щоб boost sales. Ось, будь ласка, Christmas creep (не плутати з crap, хоча ...).
Термін Christmas creep вперше з'явився в 1980х., але описує він цілком сучасні явища. Дієслово to сreep означає «повзти, підкрадатися». Сам же переклад можна дати як «різдво, що розпливається» (Christmas creep) - феномен, при якому святкування різдва з кожним роком починається все раніше.
Сьогодні складно знайти щось, що не було б commercialized, і навіть Різдво - is not an exception. Щоб take advantage of Christmas-related shopping багато ритейлерів США, наприклад, запускають рекламні компанії спеціальних програм - layaway programs (a system of paying a deposit to secure an article for later purchase) ще до Halloween, так ні ж - навіть в середині вересня!
Одна з великих торгових мереж Kmart rolled out its first commercial for Christmas під слоганом "Do not let the holidays sneak up on you (підкрастися непомітно)" Головну роль у ролику грає величезний gingerbread man (людина-імбирний пряник), який відвідує жінку in an office.

А ось ще одне відео від Kmart на різдвяну тематику, яке sparked outrage from viewers online. Хтось із телеглядачів написав наступне: "Kmart's 'Jingle Bells' ad has legs ... SICK !! Has NOTHING TO DO WITH CHRISTMAS! I will NEVER SHOP here again !!" Деякі ж вважають ролик навпаки - funny and awesome. А що думаєте ви?

З наступаючими Вас святами, Дорогі мої! Безумовного Вам щастя! Такого, яке ви can not get but only feel!

Читайте також:
Business
Курси бізнес - англійської в Києві: корисні ідіоми
Навіть ті, хто може похвалитися величезним запасом слів, іноді потрапляють у незручні ситуації під час розмов із носіями мови через такі підступні мовні звороти як ідіоми. Подібні фрази важко зрозуміти, якщо просто дослівно перекладати кожне слово. Особливо небезпечні ідіоми в діловому середовищі, коли…
Vocabulary
Англійська для IT: навчальні ресурси для програмістів
Англійська для програмістів включає в себе вивчення профільної термінології, професійного сленгу, розмовних фраз, правил листування та ділового спілкування. Добре володіння англійською для IT необхідно, щоб розуміти й працювати з технічною документацією та інструкціями, бути в курсі останніх профільних…
Business
Ділова англійська: фрази для бізнесменів і не лише
Носії англійської мови, розмовляючи з бізнес-партнерами або колегами, звучать професійно та ввічливо. Ділова англійська, фрази з якої використовуються на різних зустрічах, переговорах і в листуванні, дозволяє досягти такого ефекту. Правильно говорити в кожній ситуації – ціле мистецтво. Є думка,…
ВИВЧАЙТЕ АНГЛІЙСЬКУ ДЛЯ РОБОТИ
Стартує набір на новий дистанційний курс.