тел.:        +38 (063) 723-52-25

                +38 (097) 406-37-66

                +38 (050) 688-99-82

yappif@gmail.com


Київ

вул. Хрещатик 15, оф. 26.


Vocabulary. 28.12.2015

Christmas creep - як це?

Автор: Марія Пищейко

Попереду всіма улюблені новорічні свята. У кожного є свої теплі новорічні спогади і причини, за якими цей час особливий. Але є і щось спільне, що об'єднує всіх нас - підготовка та очікування свята.
... Є в передсвятковій bustle щось чарівне - очікування дива. А уявіть собі - і це очікування, і підготовку до нього, можна продовжити! Чого тільки не винайдуть маркетологи, щоб boost sales. Ось, будь ласка, Christmas creep (не плутати з crap, хоча ...).
Термін Christmas creep вперше з'явився в 1980х., але описує він цілком сучасні явища. Дієслово to сreep означає «повзти, підкрадатися». Сам же переклад можна дати як «різдво, що розпливається» (Christmas creep) - феномен, при якому святкування різдва з кожним роком починається все раніше.
Сьогодні складно знайти щось, що не було б commercialized, і навіть Різдво - is not an exception. Щоб take advantage of Christmas-related shopping багато ритейлерів США, наприклад, запускають рекламні компанії спеціальних програм - layaway programs (a system of paying a deposit to secure an article for later purchase) ще до Halloween, так ні ж - навіть в середині вересня!
Одна з великих торгових мереж Kmart rolled out its first commercial for Christmas під слоганом "Do not let the holidays sneak up on you (підкрастися непомітно)" Головну роль у ролику грає величезний gingerbread man (людина-імбирний пряник), який відвідує жінку in an office.

А ось ще одне відео від Kmart на різдвяну тематику, яке sparked outrage from viewers online. Хтось із телеглядачів написав наступне: "Kmart's 'Jingle Bells' ad has legs ... SICK !! Has NOTHING TO DO WITH CHRISTMAS! I will NEVER SHOP here again !!" Деякі ж вважають ролик навпаки - funny and awesome. А що думаєте ви?

З наступаючими Вас святами, Дорогі мої! Безумовного Вам щастя! Такого, яке ви can not get but only feel!

Christmas creep - як це?

Читайте також:
Business
Англійська для маркетологів: основні терміни
Створити товар або послугу непросто, але продати – ще важче. Тому хороші маркетологи сьогодні дуже цінуються. До того ж постійно зростає кількість інструментів, за допомогою яких можна стимулювати потенційних клієнтів до покупки. Якщо раніше в арсеналі були тільки ТБ, друковані ЗМІ та зовнішня…
Business
Англійська для будівельників: базовий словник
З усіх видів ESP (English for Specific Purposes) англійська для будівельників є найменш затребуваною. Що дивно, адже професії в сфері архітектури, містобудування й інших галузей, пов'язаних зі спорудженням різних будівель і доріг, вважаються одними з найпопулярніших. У них задіяна велика кількість…
Business
Медична англійська: де вчити профільну лексику
Знання медичної англійської необхідне фахівцям сфери охорони здоров'я для таких цілей як стажування та робота за кордоном, відвідування міжнародних конференцій, спілкування з зарубіжними колегами, читання профільних новин, літератури тощо. Вивчення профільної іноземної мови включає в себе поповнення…
ВИВЧАЙТЕ АНГЛІЙСЬКУ ДЛЯ РОБОТИ
Стартує набір на новий дистанційний курс.