тел.:        +38 (063) 723-52-25

                +38 (097) 406-37-66

                +38 (050) 688-99-82

yappif@gmail.com


Київ

вул. Хрещатик 15, оф. 26.

 


Vocabulary, Business. 05.03.2020

Чим бізнес - англійська онлайн відрізняється від звичайних занять?

Автор: Юлія Блажевич

Практично у кожного, хто збирається вчити бізнес-англійську онлайн, є своя мотивація. І все ж чому багато хто вибирає саме бізнес-англійську онлайн, в чому її особливості?

 1. Значна економія часу на дорогу плюс комфорт. Вчити бізнес-англійську по скайпу можна точно так само, як і на звичайному курсі, але при цьому весь процес проходить вдома.
   
 2. Процес засвоєння специфічної лексики. Під час навчання business english online можна запам’ятати такі важливі слова як agenda (порядок денний) або deadline (крайній термін), а також іншу лексику, що використовується виключно у вашій робочої галузі. Тут же варто звернути увагу на специфічні бізнес-курси з технічною, економічною та юридичною термінологією.

Чим бізнес-англійська онлайн відрізняється від звичайних занять?
Тільки наполеглива праця допомагає досягти успіхів

 1. У процесі навчання бізнес-англійської можна навчитися проводити співбесіду іноземною мовою. Сам процес співбесіди – це тест на вміння виступати публічно, і готуватися до цього потрібно заздалегідь. За гарної підготовки хвилювання буде повністю відсутнє, і у вас вийде справити хороше враження на майбутнього роботодавця. Під час проходження курсу вдасться вивчити фрази, за допомогою яких можна інформативно розповісти про себе, свої цілі, свій досвід і плани на майбутнє.
   
 2. Online business english дозволяє вчити граматику вибірково. Ви не будете витрачати час на аспекти, які не знадобляться в роботі. Сюди можна віднести інверсію в реченні, тобто тему, яка потрібна виключно для прочитання книг. Також у цьому курсі не передбачені такі теми як музика, кіно, спорт і так далі. Особливий акцент зроблений на бізнес-сферу.
   
 3. Вивчаючи бізнес-англійську по скайпу, ви дізнаєтеся про особливості спілкування в інтернеті. Багато хто активно критикує всесвітню павутину за те, що вона поступово знищує грамотну мову. Але навряд чи хтось сперечатиметься з тим, що інтернет-скорочення здатні значно заощадити наш час. А якщо говорити про бізнес, то хочеться все робити максимально швидко. Із курсу бізнес-англійської онлайн можна дізнатися такі скорочення як ASAP, 4u, BBL і так далі. Усе це обов'язково стане в пригоді в процесі роботи.
   
 4. Бізнес-англійська по скайпу озброїть вас необхідними для роботи ідіоми. Щоб грамотно вести свою справу, необхідно знати фрази, які будуть підходити до ситуації. Наприклад, джерело грошей, яке ніколи не підведе – cash cow, вироби з низькою якістю – lemon.
   
 5. Бізнес-англійська онлайн навчить проводити грамотні презентації. Виступ на публіці навіть рідною мовою може викликати стрес. Адже дуже складно впоратися з хвилюванням, з'являється занепокоєння щодо того, куди подіти руки і як доречно пожартувати. А коли презентація ведеться іноземною мовою, то з'являється ще й страх помилитися. Бізнес-англійська по скайпу навчить викладати свої думки, а також грамотно підбивати підсумки та відповідати на всі супутні запитання.
   
 6. Завдяки online business english можна навчитися правильно писати ділові листи, а також складати робочу документацію іноземною мовою. Варто пам'ятати, що англійська має свої власні правила, які використовуються під час оформлення ділових листів. Саме тому online business english приділяє час саме процесу написання ділових листів.
Читайте також:
Business
Курси бізнес - англійської в Києві: корисні ідіоми
Навіть ті, хто може похвалитися величезним запасом слів, іноді потрапляють у незручні ситуації під час розмов із носіями мови через такі підступні мовні звороти як ідіоми. Подібні фрази важко зрозуміти, якщо просто дослівно перекладати кожне слово. Особливо небезпечні ідіоми в діловому середовищі, коли…
Vocabulary
Англійська для IT: навчальні ресурси для програмістів
Англійська для програмістів включає в себе вивчення профільної термінології, професійного сленгу, розмовних фраз, правил листування та ділового спілкування. Добре володіння англійською для IT необхідно, щоб розуміти й працювати з технічною документацією та інструкціями, бути в курсі останніх профільних…
Business
Ділова англійська: фрази для бізнесменів і не лише
Носії англійської мови, розмовляючи з бізнес-партнерами або колегами, звучать професійно та ввічливо. Ділова англійська, фрази з якої використовуються на різних зустрічах, переговорах і в листуванні, дозволяє досягти такого ефекту. Правильно говорити в кожній ситуації – ціле мистецтво. Є думка,…
ВИВЧАЙТЕ АНГЛІЙСЬКУ ДЛЯ РОБОТИ
Стартує набір на новий дистанційний курс.