тел.:        +38 (063) 723-52-25

                +38 (097) 406-37-66

[email protected]


Київ

вул. Хрещатик 15, оф. 26.


Business, Vocabulary. 05.03.2020

Чим бізнес - англійська онлайн відрізняється від звичайних занять?

Автор: Юлія Блажевич

Практично у кожного, хто збирається вчити бізнес-англійську онлайн, є своя мотивація. І все ж чому багато хто вибирає саме бізнес-англійську онлайн, в чому її особливості?

 1. Значна економія часу на дорогу плюс комфорт. Вчити бізнес-англійську по скайпу можна точно так само, як і на звичайному курсі, але при цьому весь процес проходить вдома.
   
 2. Процес засвоєння специфічної лексики. Під час навчання business english online можна запам’ятати такі важливі слова як agenda (порядок денний) або deadline (крайній термін), а також іншу лексику, що використовується виключно у вашій робочої галузі. Тут же варто звернути увагу на специфічні бізнес-курси з технічною, економічною та юридичною термінологією.

Чим бізнес-англійська онлайн відрізняється від звичайних занять?
Тільки наполеглива праця допомагає досягти успіхів

 1. У процесі навчання бізнес-англійської можна навчитися проводити співбесіду іноземною мовою. Сам процес співбесіди – це тест на вміння виступати публічно, і готуватися до цього потрібно заздалегідь. За гарної підготовки хвилювання буде повністю відсутнє, і у вас вийде справити хороше враження на майбутнього роботодавця. Під час проходження курсу вдасться вивчити фрази, за допомогою яких можна інформативно розповісти про себе, свої цілі, свій досвід і плани на майбутнє.
   
 2. Online business english дозволяє вчити граматику вибірково. Ви не будете витрачати час на аспекти, які не знадобляться в роботі. Сюди можна віднести інверсію в реченні, тобто тему, яка потрібна виключно для прочитання книг. Також у цьому курсі не передбачені такі теми як музика, кіно, спорт і так далі. Особливий акцент зроблений на бізнес-сферу.
   
 3. Вивчаючи бізнес-англійську по скайпу, ви дізнаєтеся про особливості спілкування в інтернеті. Багато хто активно критикує всесвітню павутину за те, що вона поступово знищує грамотну мову. Але навряд чи хтось сперечатиметься з тим, що інтернет-скорочення здатні значно заощадити наш час. А якщо говорити про бізнес, то хочеться все робити максимально швидко. Із курсу бізнес-англійської онлайн можна дізнатися такі скорочення як ASAP, 4u, BBL і так далі. Усе це обов'язково стане в пригоді в процесі роботи.
   
 4. Бізнес-англійська по скайпу озброїть вас необхідними для роботи ідіоми. Щоб грамотно вести свою справу, необхідно знати фрази, які будуть підходити до ситуації. Наприклад, джерело грошей, яке ніколи не підведе – cash cow, вироби з низькою якістю – lemon.
   
 5. Бізнес-англійська онлайн навчить проводити грамотні презентації. Виступ на публіці навіть рідною мовою може викликати стрес. Адже дуже складно впоратися з хвилюванням, з'являється занепокоєння щодо того, куди подіти руки і як доречно пожартувати. А коли презентація ведеться іноземною мовою, то з'являється ще й страх помилитися. Бізнес-англійська по скайпу навчить викладати свої думки, а також грамотно підбивати підсумки та відповідати на всі супутні запитання.
   
 6. Завдяки online business english можна навчитися правильно писати ділові листи, а також складати робочу документацію іноземною мовою. Варто пам'ятати, що англійська має свої власні правила, які використовуються під час оформлення ділових листів. Саме тому online business english приділяє час саме процесу написання ділових листів.

Чим бізнес - англійська онлайн відрізняється від звичайних занять?

Читайте також:
Business
Як скласти резюме: поради й сервіси для створення CV
Що спільного у твого телефона, ноутбука та резюме? Усі вони потребують регулярного оновлення. Коли ти не працюєш деякий час або змінюєш сферу діяльності, твоє резюме стає неактуальним. Плюс постійний технологічний прогрес та зміна пріоритетів впливають на очікування від CV (curriculum vitae) в сучасному…
Business
Як підготуватися до співбесіди англійською?
І ось цей зворушливий момент, коли тобі надходить довгоочікуване запрошення на співбесіду, настав. Тепер є можливість показати, як добре тобі вдалось підготуватися до співбесіди англійською. Принципових відмінностей у підготовці до співбесіди англійською та рідною мовою ти не знайдеш. Smart…
Business
Супровідний лист англійською – ТОП-5 ідей та правил
Якщо ти маєш гарне резюме – то й шанси отримати роботу мрії високі. Але якщо ти додаси до нього супровідний лист англійською, твої шанси зростуть удвічі. Переважно супровідні листи англійською пишуть під час пошуку роботи та вступу до іноземних вишів. Деякі роботодавці звертають на нього особливу…
ВИВЧАЙТЕ АНГЛІЙСЬКУ ДЛЯ РОБОТИ
Стартує набір на новий дистанційний курс.