тел.:        +38 (063) 723-52-25

                +38 (097) 406-37-66

                +38 (050) 688-99-82

yappif@gmail.com


Київ

вул. Хрещатик 15, оф. 26.


Business. 04.03.2020

Бізнес-англійська в Києві: що це та з чим її їдять

Автор: Юлія Блажевич

Навряд чи без знань бізнес-англійської в Києві вам вдасться побудувати дуже успішну кар'єру. Business English – це необхідна умова для ведення бізнесу, а також роботи у великих організаціях. Вільне володіння іноземною мовою є показником професіоналізму та кваліфікації.

Бізнес-англійська в Києві
Business English – можливість досягти кар'єрних висот

Якою буває Business English у Києві?

Бізнес-англійська – це досить широкий термін, який ділиться на кілька різних «мов» залежно від робочої взаємодії. Так, англійська мова, яка використовується під час презентацій, буде помітно відрізнятися від використовуваної під час світської бесіди, дружньої зустрічі або налагодження ділових зв'язків.

Наприклад, Presentation English – це бізнес-англійська, в Києві яку можна вивчити практично на будь-яких курсах. Вона проста, зрозуміла та вельми стримана. Networking English – це та бізнес-англійська, якій притаманна неформальність із дотриманням усіх правил ввічливості.

Кому варто пройти навчання?

Пройти курси бізнес-англійської в Києві, а також інших містах України можна широкому колу людей. Такі знання будуть корисні для бізнесменів, менеджерів, студентів бізнес-спеціальностей і всіх, кому англійська необхідна для виконання службових обов'язків.

Навчання в Києві Business English необхідно пройти тим, хто вирішив побудувати власну кар'єру або ж перебуває в пошуку перспективної вакансії. Під час навчання в Києві бізнес-англійської вам вдасться напрацювати такі навички:

  • ведення грамотного ділового листування;
  • спілкування по телефону;
  • проведення презентацій та ділової звітності;
  • проведення усних переговорів.

Що включає в себе програма Business English у Києві?

Процес засвоєння бізнес-англійської включає в себе вивчення граматики, а також аудіювання. Кожен повинен навчитися сприймати інформацію на слух, а також правильно вимовляти слова та складати речення. Вивчення бізнес-англійської розширює межі інформаційного простору, збільшує запас бізнес-термінології, яка обов'язково стане в пригоді на роботі.

Бізнес-англійську в Києві, в першу чергу, потрібно вчити для того, щоб створити комфортні умови для розвитку співпраці та партнерських взаємин між людьми, а також для професійних перемовин і бесід. Крім цього, навчання допоможе позбутися психологічного бар'єру, який виникає через невпевненість у своїх силах, і позитивно впливає на результативність бізнес-перемовин. Знання Business English у Києві допоможе створити бізнес і вивести його на новий рівень, оскільки саме в цьому місті знаходяться представництва іноземних компаній, а одна з головних задач бізнесменів – поліпшення співробітництва в різних сферах економіки.

Читайте також:
Business
Англійська для маркетологів: основні терміни
Створити товар або послугу непросто, але продати – ще важче. Тому хороші маркетологи сьогодні дуже цінуються. До того ж постійно зростає кількість інструментів, за допомогою яких можна стимулювати потенційних клієнтів до покупки. Якщо раніше в арсеналі були тільки ТБ, друковані ЗМІ та зовнішня…
Business
Англійська для будівельників: базовий словник
З усіх видів ESP (English for Specific Purposes) англійська для будівельників є найменш затребуваною. Що дивно, адже професії в сфері архітектури, містобудування й інших галузей, пов'язаних зі спорудженням різних будівель і доріг, вважаються одними з найпопулярніших. У них задіяна велика кількість…
Business
Особливості англійської для логістів
Ділова англійська, присвячена логістиці – один із найбільш затребуваних напрямів у вивченні іноземної для роботи. І це не дивно, адже саме в цій сфері ефективна комунікація між співробітниками, партнерами та клієнтами грає найважливішу роль. Зміст 1. Англійська для логістів – професійне…
ВИВЧАЙТЕ АНГЛІЙСЬКУ ДЛЯ РОБОТИ
Стартує набір на новий дистанційний курс.