тел.:        +38 (063) 723-52-25

                +38 (097) 406-37-66

[email protected]


Київ

вул. Хрещатик 15, оф. 26.


Business. 04.03.2020

Бізнес-англійська в Києві: що це та з чим її їдять

Автор: Юлія Блажевич

Навряд чи без знань бізнес-англійської в Києві вам вдасться побудувати дуже успішну кар'єру. Business English – це необхідна умова для ведення бізнесу, а також роботи у великих організаціях. Вільне володіння іноземною мовою є показником професіоналізму та кваліфікації.

Бізнес-англійська в Києві
Business English – можливість досягти кар'єрних висот

Якою буває Business English у Києві?

Бізнес-англійська – це досить широкий термін, який ділиться на кілька різних «мов» залежно від робочої взаємодії. Так, англійська мова, яка використовується під час презентацій, буде помітно відрізнятися від використовуваної під час світської бесіди, дружньої зустрічі або налагодження ділових зв'язків.

Наприклад, Presentation English – це бізнес-англійська, в Києві яку можна вивчити практично на будь-яких курсах. Вона проста, зрозуміла та вельми стримана. Networking English – це та бізнес-англійська, якій притаманна неформальність із дотриманням усіх правил ввічливості.

Кому варто пройти навчання?

Пройти курси бізнес-англійської в Києві, а також інших містах України можна широкому колу людей. Такі знання будуть корисні для бізнесменів, менеджерів, студентів бізнес-спеціальностей і всіх, кому англійська необхідна для виконання службових обов'язків.

Навчання в Києві Business English необхідно пройти тим, хто вирішив побудувати власну кар'єру або ж перебуває в пошуку перспективної вакансії. Під час навчання в Києві бізнес-англійської вам вдасться напрацювати такі навички:

  • ведення грамотного ділового листування;
  • спілкування по телефону;
  • проведення презентацій та ділової звітності;
  • проведення усних переговорів.

Що включає в себе програма Business English у Києві?

Процес засвоєння бізнес-англійської включає в себе вивчення граматики, а також аудіювання. Кожен повинен навчитися сприймати інформацію на слух, а також правильно вимовляти слова та складати речення. Вивчення бізнес-англійської розширює межі інформаційного простору, збільшує запас бізнес-термінології, яка обов'язково стане в пригоді на роботі.

Бізнес-англійську в Києві, в першу чергу, потрібно вчити для того, щоб створити комфортні умови для розвитку співпраці та партнерських взаємин між людьми, а також для професійних перемовин і бесід. Крім цього, навчання допоможе позбутися психологічного бар'єру, який виникає через невпевненість у своїх силах, і позитивно впливає на результативність бізнес-перемовин. Знання Business English у Києві допоможе створити бізнес і вивести його на новий рівень, оскільки саме в цьому місті знаходяться представництва іноземних компаній, а одна з головних задач бізнесменів – поліпшення співробітництва в різних сферах економіки.

Читайте також:
Business
Як скласти резюме: поради й сервіси для створення CV
Що спільного у твого телефона, ноутбука та резюме? Усі вони потребують регулярного оновлення. Коли ти не працюєш деякий час або змінюєш сферу діяльності, твоє резюме стає неактуальним. Плюс постійний технологічний прогрес та зміна пріоритетів впливають на очікування від CV (curriculum vitae) в сучасному…
Business
Як підготуватися до співбесіди англійською?
І ось цей зворушливий момент, коли тобі надходить довгоочікуване запрошення на співбесіду, настав. Тепер є можливість показати, як добре тобі вдалось підготуватися до співбесіди англійською. Принципових відмінностей у підготовці до співбесіди англійською та рідною мовою ти не знайдеш. Smart…
Business
Супровідний лист англійською – ТОП-5 ідей та правил
Якщо ти маєш гарне резюме – то й шанси отримати роботу мрії високі. Але якщо ти додаси до нього супровідний лист англійською, твої шанси зростуть удвічі. Переважно супровідні листи англійською пишуть під час пошуку роботи та вступу до іноземних вишів. Деякі роботодавці звертають на нього особливу…
ВИВЧАЙТЕ АНГЛІЙСЬКУ ДЛЯ РОБОТИ
Стартує набір на новий дистанційний курс.