тел.:        +38 (063) 723-52-25

                +38 (097) 406-37-66

                +38 (050) 688-99-82

yappif@gmail.com


Київ

вул. Хрещатик 15, оф. 26.


Business. 26.02.2020

Англійська мова в Києві – навчання для ділових людей

Автор: Тетяна Огородник

Комунікація, побудова та налагодження взаємин зі співробітниками і партнерами мають велике значення для міжнародних компаній. Тому важливість знання іноземних мов важко переоцінити. Ділова англійська мова в Києві – універсальна для спілкування в бізнес-колах столиці. Зі знанням і розмовними навичками іноземної мови шанс отримати високооплачувану посаду підвищується в рази. Але навіть якщо у вас багатий словниковий запас і ви говорите практично без акценту, ризик провалитися на співбесіді все одно існує. Важливо розуміти, що розмовна та ділова англійська – різні речі. Головна відмінність полягає у вузькій специфіці, яка включає особливу лексику, структуру і побудову фраз, а також ідіоми професійної комунікації. Усе це ви можете вивчити, записавшись на курси ділової англійської в Києві. Набуті знання дозволять грамотно складати резюме, вести переговори з іноземними партнерами та комфортно почувати себе під час закордонних відряджень. Незважаючи на всі переваги, більшість людей не наважується записатися на курси ділової англійської в Києві.

Англійська мова в Києві
Курси ділової англійської в Києві – шанс піднятися на новий професійний рівень

Професійна лексика досить складна, вимагає повної концентрації та занурення в навчальний процес. Тому перш ніж почати навчання, необхідно чітко визначитися з:

  1. Спрямованістю курсів ділової англійської мови в Києві. Програми занять дуже різноманітні. Ви можете вивчати лексику, необхідну для стандартних ситуацій, або ж вибрати вузькоспрямовані уроки ділової англійської в Києві, пов'язані з вашим родом діяльності (економіка, медицина, туризм, банківська справа, юриспруденція тощо).
     
  2. Розкладом. Час, який ви можете витратити на освоєння професійної комунікації, має бути чітко позначено. Це дозволить поєднувати уроки з роботою без ризиків пропустити дедлайн.
     
  3. Цілями вивчення. Подумайте, що є для вас більш важливим – грамотна усна мова або лист. Поповнивши свій словниковий запас бізнес-фразами й ідіомами, навчившись правильно їх вимовляти, ви зможете вести перемовини, презентації та інші заходи. Освоєння ділового письма дозволить складати корпоративну документацію, резюме та вести листування з бізнес-партнерами.
     
  4. Типом навчання. Дуже популярними є корпоративні мовні курси, де ви можете зануритися у вивчення разом зі своїми колегами. Однак індивідуальні заняття часом більш ефективні. Уся увага вчителя прикута тільки до вас, що дає більше можливостей для практики ваших навичок.

Це те, що залежить повністю від вас. Але успіх гарантований тільки в тому випадку, якщо ви заручилися підтримкою професійних і висококваліфікованих викладачів. Вивчення ділової англійської в Києві – це найкращі навчальні посібники, зручний графік занять, можливість підняти мовні навички на новий рівень і завести корисні знайомства серед однодумців.

Читайте також:
Business
Чи можна вивчити ділову англійську онлайн?
Вивчення англійської онлайн – це чудова нагода вдосконалити всі свої знання без прив’язки до будь-якого місця. Тільки в разі постійної практики з викладачами можна перейти на новий рівень володіння англійською. Зміст 1. Як вивчити англійську онлайн? 2. Кому підходить вивчення ділової…
Business
Англійська для маркетологів: основні терміни
Створити товар або послугу непросто, але продати – ще важче. Тому хороші маркетологи сьогодні дуже цінуються. До того ж постійно зростає кількість інструментів, за допомогою яких можна стимулювати потенційних клієнтів до покупки. Якщо раніше в арсеналі були тільки ТБ, друковані ЗМІ та зовнішня…
Business
Англійська для будівельників: базовий словник
З усіх видів ESP (English for Specific Purposes) англійська для будівельників є найменш затребуваною. Що дивно, адже професії в сфері архітектури, містобудування й інших галузей, пов'язаних зі спорудженням різних будівель і доріг, вважаються одними з найпопулярніших. У них задіяна велика кількість…
ВИВЧАЙТЕ АНГЛІЙСЬКУ ДЛЯ РОБОТИ
Стартує набір на новий дистанційний курс.