тел.:        +38 (063) 723-52-25

                +38 (097) 406-37-66

                +38 (050) 688-99-82

[email protected]


Київ

вул. Хрещатик 15, оф. 26.


Business. 26.02.2020

Англійська мова в Києві – навчання для ділових людей

Автор: Тетяна Огородник

Комунікація, побудова та налагодження взаємин зі співробітниками і партнерами мають велике значення для міжнародних компаній. Тому важливість знання іноземних мов важко переоцінити. Ділова англійська мова в Києві – універсальна для спілкування в бізнес-колах столиці. Зі знанням і розмовними навичками іноземної мови шанс отримати високооплачувану посаду підвищується в рази. Але навіть якщо у вас багатий словниковий запас і ви говорите практично без акценту, ризик провалитися на співбесіді все одно існує. Важливо розуміти, що розмовна та ділова англійська – різні речі. Головна відмінність полягає у вузькій специфіці, яка включає особливу лексику, структуру і побудову фраз, а також ідіоми професійної комунікації. Усе це ви можете вивчити, записавшись на курси ділової англійської в Києві. Набуті знання дозволять грамотно складати резюме, вести переговори з іноземними партнерами та комфортно почувати себе під час закордонних відряджень. Незважаючи на всі переваги, більшість людей не наважується записатися на курси ділової англійської в Києві.

Англійська мова в Києві
Курси ділової англійської в Києві – шанс піднятися на новий професійний рівень

Професійна лексика досить складна, вимагає повної концентрації та занурення в навчальний процес. Тому перш ніж почати навчання, необхідно чітко визначитися з:

  1. Спрямованістю курсів ділової англійської мови в Києві. Програми занять дуже різноманітні. Ви можете вивчати лексику, необхідну для стандартних ситуацій, або ж вибрати вузькоспрямовані уроки ділової англійської в Києві, пов'язані з вашим родом діяльності (економіка, медицина, туризм, банківська справа, юриспруденція тощо).
     
  2. Розкладом. Час, який ви можете витратити на освоєння професійної комунікації, має бути чітко позначено. Це дозволить поєднувати уроки з роботою без ризиків пропустити дедлайн.
     
  3. Цілями вивчення. Подумайте, що є для вас більш важливим – грамотна усна мова або лист. Поповнивши свій словниковий запас бізнес-фразами й ідіомами, навчившись правильно їх вимовляти, ви зможете вести перемовини, презентації та інші заходи. Освоєння ділового письма дозволить складати корпоративну документацію, резюме та вести листування з бізнес-партнерами.
     
  4. Типом навчання. Дуже популярними є корпоративні мовні курси, де ви можете зануритися у вивчення разом зі своїми колегами. Однак індивідуальні заняття часом більш ефективні. Уся увага вчителя прикута тільки до вас, що дає більше можливостей для практики ваших навичок.

Це те, що залежить повністю від вас. Але успіх гарантований тільки в тому випадку, якщо ви заручилися підтримкою професійних і висококваліфікованих викладачів. Вивчення ділової англійської в Києві – це найкращі навчальні посібники, зручний графік занять, можливість підняти мовні навички на новий рівень і завести корисні знайомства серед однодумців.

Читайте також:
Business
Дистанційне навчання англійської: підказки для новачків
Яким би асом ви не були в, скажімо так, повсякденній англійській, коли справа доходить до ділової лексики – ваші навички можуть виявитися не такими вже серйозними. І ні, ви не один такий. Бізнес-англійська через свою специфіку досить складна для вивчення. Не дарма ж існують дистанційні курси ділової…
Business
Як і де можна читати книги англійською онлайн
Якщо ви бажаєте покращити розмовну англійську онлайн, радимо записатися на професійний курс. Викладач пояснить граматику, дасть багато нової лексики, поставить правильну вимову. Однак мовні курси – далеко не єдиний спосіб поліпшення розмовних навичок. Вчити слова й цілі фрази, запам'ятовувати,…
Business
Курси бізнес - англійської та 7 помилок у виборі
Володіння англійською мовою на рівні вище середнього – часта вимога роботодавців, особливо в міжнародних компаніях. Тому вивченням бізнес - англійської з кожним роком цікавиться все більша кількість студентів. Курси бізнес - англійської допоможуть успішно провести переговори, пройти співбесіду…
ВИВЧАЙТЕ АНГЛІЙСЬКУ ДЛЯ РОБОТИ
Стартує набір на новий дистанційний курс.