тел.:        +38 (063) 723-52-25

                +38 (097) 406-37-66

[email protected]


Київ

вул. Хрещатик 15, оф. 26.


Business. 14.01.2020

Наскільки важлива англійська в медицині?

Автор: Юлія Блажевич

Без знання медичної термінології, мовних зворотів і стійких фраз англійською мовою важко побудувати свою кар'єру, якщо говорити про область медицини. Англійська в медицині відкриває шлях до спілкування з зарубіжними колегами, а також дає можливість брати участь у міжнародних медичних конференціях. Так можна підвищити рівень свого професіоналізму.

Навіщо потрібна англійська мова в медицині?

Існує багато причин вчити medical english медичним працівникам.

1. Величезна кількість сучасної наукової літератури публікується саме англійською мовою. Після перекладу багато важливих деталей може бути втрачено, а людина, компетентна в англійській мові, може уникнути пов'язаних із цим труднощів.

2. Можна самостійно опублікувати статтю англійською та надати свої дослідження на огляд міжнародному медичному співтовариству.

3. Можливість стажуватися в англомовних країнах і підвищувати рівень своєї кваліфікації.

4. Можливість приймати іноземних пацієнтів, що необхідно для працівників престижних клінік у великих містах і столицях.

5. Спільна мова зі складною апаратурою, що дуже важливо для сучасних лікарів.

Навіщо потрібна англійська мова в медицині?
Знання англійської допомагає в медичних відкриттях

Медичні співробітники, які розуміють важливість англійської в медицині, швидко піднімаються кар'єрними сходами. До того ж, зараз існує величезна кількість програм з обміну студентами, де можна пройти інтернатуру за кордоном.

Чи можна вивчити медичну англійську мову самостійно?

Медики часто не готові вивчати медичну англійську, оскільки під час навчання англійської мови в школі вони не змогли освоїти базову лексику та граматику. Починати вивчення медичної лексики безглуздо без базового володіння англійською, що можна порівняти зі зведенням будинку без фундаменту. Тому, вирішивши підвищити рівень володіння англійською мовою в медицині, зверніть увагу на проходження вузькоспеціалізованих курсів. Але доповнити їх можна самостійним вивченням.

Для цього можна:

  • читати медичні журнали, до яких відносяться Oxford Medicine Online, New England Journal of Medicine і так далі;
  • слухати подкасти на медичну тематику;
  • переглядати передачі від BBC з носієм англійської мови.

Англійська в медицині грає не останню роль, адже в приватній медичній клініці, яка тісно співпрацює зі страховими компаніями, можуть з’явитись пацієнти-іноземці. У цьому випадку обійтися без знання англійської неможливо. Причому тут знадобиться ще і розмовна англійська, оскільки пацієнти не знають термінів і намагаються пояснити те, що відчувають у певний момент. Останнім часом також почастішали випадки, коли українські лікарі, використовуючи відеозв'язок, радяться зі своїми колегами з-за кордону під час постановки діагнозу або складних операцій.

Наскільки важлива англійська в медицині?

Читайте також:
Business
Як скласти резюме: поради й сервіси для створення CV
Що спільного у твого телефона, ноутбука та резюме? Усі вони потребують регулярного оновлення. Коли ти не працюєш деякий час або змінюєш сферу діяльності, твоє резюме стає неактуальним. Плюс постійний технологічний прогрес та зміна пріоритетів впливають на очікування від CV (curriculum vitae) в сучасному…
Business
Як підготуватися до співбесіди англійською?
І ось цей зворушливий момент, коли тобі надходить довгоочікуване запрошення на співбесіду, настав. Тепер є можливість показати, як добре тобі вдалось підготуватися до співбесіди англійською. Принципових відмінностей у підготовці до співбесіди англійською та рідною мовою ти не знайдеш. Smart…
Business
Супровідний лист англійською – ТОП-5 ідей та правил
Якщо ти маєш гарне резюме – то й шанси отримати роботу мрії високі. Але якщо ти додаси до нього супровідний лист англійською, твої шанси зростуть удвічі. Переважно супровідні листи англійською пишуть під час пошуку роботи та вступу до іноземних вишів. Деякі роботодавці звертають на нього особливу…
ВИВЧАЙТЕ АНГЛІЙСЬКУ ДЛЯ РОБОТИ
Стартує набір на новий дистанційний курс.