тел.:        (063) 723-52-25

                (097) 406-37-66

                (050) 688-99-82

yappif@gmail.com


Київ

вул. Льва Толстого, 9а, 
3-й поверх 

Пн - Пт: 14:00 - 22:00
Сб: 9:30 - 17:00

 


Business. 14.01.2020

Наскільки важлива англійська в медицині?

Без знання медичної термінології, мовних зворотів і стійких фраз англійською мовою важко побудувати свою кар'єру, якщо говорити про область медицини. Англійська в медицині відкриває шлях до спілкування з зарубіжними колегами, а також дає можливість брати участь у міжнародних медичних конференціях. Так можна підвищити рівень свого професіоналізму.

Навіщо потрібна англійська мова в медицині?

Існує багато причин вчити medical english медичним працівникам.

1. Величезна кількість сучасної наукової літератури публікується саме англійською мовою. Після перекладу багато важливих деталей може бути втрачено, а людина, компетентна в англійській мові, може уникнути пов'язаних із цим труднощів.

2. Можна самостійно опублікувати статтю англійською та надати свої дослідження на огляд міжнародному медичному співтовариству.

3. Можливість стажуватися в англомовних країнах і підвищувати рівень своєї кваліфікації.

4. Можливість приймати іноземних пацієнтів, що необхідно для працівників престижних клінік у великих містах і столицях.

5. Спільна мова зі складною апаратурою, що дуже важливо для сучасних лікарів.

Навіщо потрібна англійська мова в медицині?
Знання англійської допомагає в медичних відкриттях

Медичні співробітники, які розуміють важливість англійської в медицині, швидко піднімаються кар'єрними сходами. До того ж, зараз існує величезна кількість програм з обміну студентами, де можна пройти інтернатуру за кордоном.

Чи можна вивчити медичну англійську мову самостійно?

Медики часто не готові вивчати медичну англійську, оскільки під час навчання англійської мови в школі вони не змогли освоїти базову лексику та граматику. Починати вивчення медичної лексики безглуздо без базового володіння англійською, що можна порівняти зі зведенням будинку без фундаменту. Тому, вирішивши підвищити рівень володіння англійською мовою в медицині, зверніть увагу на проходження вузькоспеціалізованих курсів. Але доповнити їх можна самостійним вивченням.

Для цього можна:

  • читати медичні журнали, до яких відносяться Oxford Medicine Online, New England Journal of Medicine і так далі;
  • слухати подкасти на медичну тематику;
  • переглядати передачі від BBC з носієм англійської мови.

Англійська в медицині грає не останню роль, адже в приватній медичній клініці, яка тісно співпрацює зі страховими компаніями, можуть з’явитись пацієнти-іноземці. У цьому випадку обійтися без знання англійської неможливо. Причому тут знадобиться ще і розмовна англійська, оскільки пацієнти не знають термінів і намагаються пояснити те, що відчувають у певний момент. Останнім часом також почастішали випадки, коли українські лікарі, використовуючи відеозв'язок, радяться зі своїми колегами з-за кордону під час постановки діагнозу або складних операцій.

Читайте також:
Business
Курси бізнес-англійської онлайн: поради викладачам
Викладання бізнес-англійської з першого погляду може здатися складною задачею, адже потрібно не тільки знати переклад таких слів і словосполучень як дистрибуція, франчайзинг, кредитування, венчурне фінансування і так далі, але й розуміти, де і коли вони застосовуються. Проте бізнес-курс англійської…
Business
Курси англійської мови Yappi: специфіка й переваги
Курси англійської мови від Yappi – це ділова англійська для будь-якої професії, використання сучасних технологій, висококваліфіковані фахівці, а також високий рівень освіти. Курси Yappi спрямовані на те, щоб не тільки покращити ваші знання англійської, але і допомогти стати кращим професіоналом…
Business
Де і як вчити англійську для юристів онлайн
Юридичну англійську викладають в університетах на відповідних спеціальностях, але чи вистачає цих знань для роботи? Далеко не завжди. Дуже хорошим доповненням до пар англійської в університеті стає вивчення англійської для юристів онлайн. На таких курсах можна поповнити запас спеціалізованої юридичної…
НАЙБІЛЬША МЕРЕЖА ШКІЛ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ В УКРАЇНІ
Контакти

Київ

вул. Льва Толстого, 9а, 
3-й поверх 

Пн - Пт: 14:00 - 22:00
Сб: 9:30 - 17:00

тел.:        (063) 723-52-25

                (097) 406-37-66

                (050) 688-99-82