тел.:        +38 (063) 723-52-25

                +38 (097) 406-37-66

                +38 (050) 688-99-82

yappif@gmail.com


Київ

вул. Хрещатик 15, оф. 26.


Business, Vocabulary. 17.09.2020

Англійська з нуля онлайн: як вчити бізнес-лексику

Автор: Юлія Григоренко

Без регулярної практики слова та фрази забуваються, водночас систематичні онлайн - курси англійської зміцнюють знання, допоможуть вийти на новий рівень: від несмілого Beginner до впевненого Advanced.

Навіщо вчити бізнес-англійську з нуля онлайн?

Ділова онлайн - англійська для початківців розширює горизонти, дозволяє вивести бізнес на новий рівень. Якщо ви плануєте залучати іноземних партнерів і клієнтів, починайте практикуватися вже сьогодні. Вивчення ділової англійської з нуля онлайн не буде легким. Однак це необхідно для процвітання підприємства в умовах глобальної економіки. 

Які завдання ви зможете вирішувати зі знаннями англійської:

 • налагоджувати контакти із зарубіжними компаніями;
 • спілкуватися без перекладача – це викличе у закордонних партнерів більше довіри до вас;
 • укладати успішні угоди;
 • розширювати клієнтську базу;
 • складати та проводити презентації.

А головне – вивчення англійської з нуля онлайн допоможе набути впевненості в собі, легко заводити нові знайомства, подолати мовний бар'єр.

Англійська з нуля онлайн: як вчити бізнес-лексику
Починайте сьогодні вчити англійську з нуля онлайн і вже завтра зможете вивести бізнес на новий рівень

Як ефективно вчити ділову англійську для початківців онлайн?

Ми підготували для вас корисні поради, дотримуючись яких ви легко прокачаєте англійську з нуля онлайн до рівня Advanced.

 1. Вивчайте прості фразові дієслова з бізнес - англійської для початківців онлайн. Не беріться за складні слова та фрази, поки ви на початковому рівні. Для розгону достатньо вивчити прості ідіоми, словосполучення. Щоб оптимізувати процес і полегшити собі завдання, вивчайте нові фрази в контексті. Наприклад, складайте з ними речення. Так будете не зубрити, а розуміти лексичне значення слів.
   
 2. Щоб урізноманітнити вивчення англійської для початківців онлайн, дивіться короткі відеоролики. У процесі перегляду виписуйте незнайомі фрази, вслухайтеся у вимову слів. За необхідності увімкніть субтитри англійською. Після перегляду вголос прочитайте виписані фрази для кращого засвоєння інформації.
   
 3. Підберіть тексти з ділової англійської для початківців онлайн і читайте вголос. Незнайомі фрази виписуйте з контекстом для кращого сприйняття матеріалу. Якщо є запитання в кінці тексту, обов'язково відповідайте на них письмово й усно. Вправа допомагає прокачати навички письма й мови.
   
 4. Спілкуйтеся з носіями мови. Живе спілкування допоможе подолати скутість, відчути себе впевненіше. Знайти співрозмовника просто: безкоштовні спільноти за інтересами в інтернеті відкриті для всіх.

Дисципліна та відповідальність – важливі риси характеру, які слід виховувати під час самостійного вивчення іноземної мови. Займайтеся регулярно, не робіть затяжних пауз між уроками. Пам'ятайте: краще вчитися по 15 хвилин щодня, ніж по 60 – раз на місяць. 

Good luck!

Читайте також:
Business
Чи можна вивчити ділову англійську онлайн?
Вивчення англійської онлайн – це чудова нагода вдосконалити всі свої знання без прив’язки до будь-якого місця. Тільки в разі постійної практики з викладачами можна перейти на новий рівень володіння англійською. Зміст 1. Як вивчити англійську онлайн? 2. Кому підходить вивчення ділової…
Business
Англійська для маркетологів: основні терміни
Створити товар або послугу непросто, але продати – ще важче. Тому хороші маркетологи сьогодні дуже цінуються. До того ж постійно зростає кількість інструментів, за допомогою яких можна стимулювати потенційних клієнтів до покупки. Якщо раніше в арсеналі були тільки ТБ, друковані ЗМІ та зовнішня…
Business
Англійська для будівельників: базовий словник
З усіх видів ESP (English for Specific Purposes) англійська для будівельників є найменш затребуваною. Що дивно, адже професії в сфері архітектури, містобудування й інших галузей, пов'язаних зі спорудженням різних будівель і доріг, вважаються одними з найпопулярніших. У них задіяна велика кількість…
ВИВЧАЙТЕ АНГЛІЙСЬКУ ДЛЯ РОБОТИ
Стартує набір на новий дистанційний курс.