тел.:        +38 (063) 723-52-25

                +38 (097) 406-37-66

[email protected]


Київ

вул. Хрещатик 15, оф. 26.


Vocabulary, Business. 17.09.2020

Англійська з нуля онлайн: як вчити бізнес-лексику

Автор: Юлія Григоренко

Без регулярної практики слова та фрази забуваються, водночас систематичні онлайн - курси англійської зміцнюють знання, допоможуть вийти на новий рівень: від несмілого Beginner до впевненого Advanced.

Навіщо вчити бізнес-англійську з нуля онлайн?

Ділова онлайн - англійська для початківців розширює горизонти, дозволяє вивести бізнес на новий рівень. Якщо ви плануєте залучати іноземних партнерів і клієнтів, починайте практикуватися вже сьогодні. Вивчення ділової англійської з нуля онлайн не буде легким. Однак це необхідно для процвітання підприємства в умовах глобальної економіки. 

Які завдання ви зможете вирішувати зі знаннями англійської:

 • налагоджувати контакти із зарубіжними компаніями;
 • спілкуватися без перекладача – це викличе у закордонних партнерів більше довіри до вас;
 • укладати успішні угоди;
 • розширювати клієнтську базу;
 • складати та проводити презентації.

А головне – вивчення англійської з нуля онлайн допоможе набути впевненості в собі, легко заводити нові знайомства, подолати мовний бар'єр.

Англійська з нуля онлайн: як вчити бізнес-лексику
Починайте сьогодні вчити англійську з нуля онлайн і вже завтра зможете вивести бізнес на новий рівень

Як ефективно вчити ділову англійську для початківців онлайн?

Ми підготували для вас корисні поради, дотримуючись яких ви легко прокачаєте англійську з нуля онлайн до рівня Advanced.

 1. Вивчайте прості фразові дієслова з бізнес - англійської для початківців онлайн. Не беріться за складні слова та фрази, поки ви на початковому рівні. Для розгону достатньо вивчити прості ідіоми, словосполучення. Щоб оптимізувати процес і полегшити собі завдання, вивчайте нові фрази в контексті. Наприклад, складайте з ними речення. Так будете не зубрити, а розуміти лексичне значення слів.
   
 2. Щоб урізноманітнити вивчення англійської для початківців онлайн, дивіться короткі відеоролики. У процесі перегляду виписуйте незнайомі фрази, вслухайтеся у вимову слів. За необхідності увімкніть субтитри англійською. Після перегляду вголос прочитайте виписані фрази для кращого засвоєння інформації.
   
 3. Підберіть тексти з ділової англійської для початківців онлайн і читайте вголос. Незнайомі фрази виписуйте з контекстом для кращого сприйняття матеріалу. Якщо є запитання в кінці тексту, обов'язково відповідайте на них письмово й усно. Вправа допомагає прокачати навички письма й мови.
   
 4. Спілкуйтеся з носіями мови. Живе спілкування допоможе подолати скутість, відчути себе впевненіше. Знайти співрозмовника просто: безкоштовні спільноти за інтересами в інтернеті відкриті для всіх.

Дисципліна та відповідальність – важливі риси характеру, які слід виховувати під час самостійного вивчення іноземної мови. Займайтеся регулярно, не робіть затяжних пауз між уроками. Пам'ятайте: краще вчитися по 15 хвилин щодня, ніж по 60 – раз на місяць. 

Good luck!

Читайте також:
Vocabulary
Три ресурси, де краще вчити англійську онлайн
Якщо ви ставите собі за мету максимально швидко вивчити англійську мову, на додаток до курсів краще використовувати помічників. Ми маємо на увазі онлайн-ресурси для вивчення нових слів і граматики, практики розмовної мови. Оскільки в інтернеті дуже багато подібних джерел знань, ми вирішили сконцентрувати…
Vocabulary
Курси бізнес - англійської в Києві: корисні ідіоми
Навіть ті, хто може похвалитися величезним запасом слів, іноді потрапляють у незручні ситуації під час розмов із носіями мови через такі підступні мовні звороти як ідіоми. Подібні фрази важко зрозуміти, якщо просто дослівно перекладати кожне слово. Особливо небезпечні ідіоми в діловому середовищі, коли…
Vocabulary
FYI й інші абревіатури: розшифровка
Навіть людина, далека від англійської мови, напевно знає два найпопулярніші скорочення в бізнес-листуванні: FYI (for your information – зазвичай це імейл, який пересилається комусь для інформації та не вимагає жодних дій) і ASAP (as soon as possible – якомога швидше). Якщо специфічні фрази…
ВИВЧАЙТЕ АНГЛІЙСЬКУ ДЛЯ РОБОТИ
Стартує набір на новий дистанційний курс.