тел.:        +38 (063) 723-52-25

                +38 (097) 406-37-66

                +38 (050) 688-99-82

yappif@gmail.com


Київ

вул. Хрещатик 15, оф. 26.


Business. 22.06.2020

Англійська онлайн за допомогою Скайпу: міфи й реальність

Автор: Юлія Блажевич

Дистанційне навчання вже стало досить поширеним, але деякі люди все ще бояться вчити англійську онлайн за допомогою Скайпу. Пропонуємо разом розібратися з міфами, пов'язаними з вивченням ділової англійської онлайн.

Але перед цим скажімо, що кожному, хто хоче вивчати англійську онлайн за допомогою Скайпу, необхідно визначитися з метою: спілкування в подорожах, імміграція, ділова англійська тощо. Виходячи з цих цілей, ви оберете відповідний курс і отримаєте бажане.

Англійська онлайн за допомогою Скайпу: міфи та реальність
Онлайн - курси англійської мови за допомогою Скайпу: міфи та реальність

 1. Ті, хто тільки починає проходити уроки онлайн - англійської за допомогою Скайпу, хвилюються щодо незручності спілкування з викладачем. Насправді ж відеозв'язку цілком достатньо для того, щоб встановити контакт. Запишіться на пробне заняття курсів англійської мови за допомогою Скайпу онлайн, щоб переконатися в цьому. Ви не будете відчувати дистанції, якщо інтернет буде швидким, а звук і відео якісними. За відсутності досвіду дистанційного навчання перше заняття може викликати невеликий дискомфорт, але вже через пару уроків можна гідно оцінити всі його переваги.
   
 2. Багатьох лякає думка про те, що вивчити мову без підручника на курсах англійської мови за допомогою Скайпу онлайн неможливо. Насправді дистанційне навчання передбачає використання повного комплекту навчальних матеріалів. Це інтерактивний підручник (який, до речі, набагато зручніший за звичайний), а також додаткові тексти на цікаві вам теми, відеоролики, аудіофайли тощо.
   
 3. Проблеми зі зв'язком можуть заважати вивчати англійську онлайн за допомогою Скайпу. Так, проблеми з інтернетом трапляються. Але якщо ще до уроку ви розумієте, що є певні технічні несправності – повідомте про це викладача або менеджера курсів. Так ви зможете заморозити або перенести заняття. Крім цього, багато курсів пропонують можливість відпрацювати пропущене на вихідних.
   
 4. Онлайн-навчання дорожче, ніж стандартні курси. Категорично не згодні: дистанційні курси дозволяють значно зменшити матеріальні та часові витрати. Школа не оплачує проїзд вчителів і оренду приміщення для занять. Саме тому вартість дистанційного навчання нижча за вартість звичайного навчання в класі.
   
 5. Багато хто помилково припускає, що онлайн - курси англійської мови за допомогою Скайпу не гарантують достатньо практики. Але 80% часу на занятті відводиться саме для розмовної практики студентів. А завдяки сучасним технологіям викладач відтворює групове заняття віртуально: він може ділити вас на підгрупи та пари, ви працюєте з цікавими додатками, користуєтеся сервісами гейміфікації, закріплюєте нову лексику за допомогою онлайн-тренажерів.

Як бачите, онлайн - курсів англійської мови за допомогою Скайпу боятися не варто. Ідіть у ногу з часом, боріться з усталеними міфами та насолоджуйтеся можливістю вчитися просто у себе вдома або в офісі.

Англійська онлайн за допомогою Скайпу: міфи й реальність

Читайте також:
Business
Чи можна вивчити ділову англійську онлайн?
Вивчення англійської онлайн – це чудова нагода вдосконалити всі свої знання без прив’язки до будь-якого місця. Тільки в разі постійної практики з викладачами можна перейти на новий рівень володіння англійською. Зміст 1. Як вивчити англійську онлайн? 2. Кому підходить вивчення ділової…
Business
Англійська для маркетологів: основні терміни
Створити товар або послугу непросто, але продати – ще важче. Тому хороші маркетологи сьогодні дуже цінуються. До того ж постійно зростає кількість інструментів, за допомогою яких можна стимулювати потенційних клієнтів до покупки. Якщо раніше в арсеналі були тільки ТБ, друковані ЗМІ та зовнішня…
Business
Англійська для будівельників: базовий словник
З усіх видів ESP (English for Specific Purposes) англійська для будівельників є найменш затребуваною. Що дивно, адже професії в сфері архітектури, містобудування й інших галузей, пов'язаних зі спорудженням різних будівель і доріг, вважаються одними з найпопулярніших. У них задіяна велика кількість…
ВИВЧАЙТЕ АНГЛІЙСЬКУ ДЛЯ РОБОТИ
Стартує набір на новий дистанційний курс.