тел.:        +38 (063) 723-52-25

                +38 (097) 406-37-66

[email protected]


Київ

вул. Хрещатик 15, оф. 26.


Business. 22.06.2020

Англійська онлайн за допомогою Скайпу: міфи й реальність

Автор: Юлія Блажевич

Дистанційне навчання вже стало досить поширеним, але деякі люди все ще бояться вчити англійську онлайн за допомогою Скайпу. Пропонуємо разом розібратися з міфами, пов'язаними з вивченням ділової англійської онлайн.

Але перед цим скажімо, що кожному, хто хоче вивчати англійську онлайн за допомогою Скайпу, необхідно визначитися з метою: спілкування в подорожах, імміграція, ділова англійська тощо. Виходячи з цих цілей, ви оберете відповідний курс і отримаєте бажане.

Англійська онлайн за допомогою Скайпу: міфи та реальність
Онлайн - курси англійської мови за допомогою Скайпу: міфи та реальність

 1. Ті, хто тільки починає проходити уроки онлайн - англійської за допомогою Скайпу, хвилюються щодо незручності спілкування з викладачем. Насправді ж відеозв'язку цілком достатньо для того, щоб встановити контакт. Запишіться на пробне заняття курсів англійської мови за допомогою Скайпу онлайн, щоб переконатися в цьому. Ви не будете відчувати дистанції, якщо інтернет буде швидким, а звук і відео якісними. За відсутності досвіду дистанційного навчання перше заняття може викликати невеликий дискомфорт, але вже через пару уроків можна гідно оцінити всі його переваги.
   
 2. Багатьох лякає думка про те, що вивчити мову без підручника на курсах англійської мови за допомогою Скайпу онлайн неможливо. Насправді дистанційне навчання передбачає використання повного комплекту навчальних матеріалів. Це інтерактивний підручник (який, до речі, набагато зручніший за звичайний), а також додаткові тексти на цікаві вам теми, відеоролики, аудіофайли тощо.
   
 3. Проблеми зі зв'язком можуть заважати вивчати англійську онлайн за допомогою Скайпу. Так, проблеми з інтернетом трапляються. Але якщо ще до уроку ви розумієте, що є певні технічні несправності – повідомте про це викладача або менеджера курсів. Так ви зможете заморозити або перенести заняття. Крім цього, багато курсів пропонують можливість відпрацювати пропущене на вихідних.
   
 4. Онлайн-навчання дорожче, ніж стандартні курси. Категорично не згодні: дистанційні курси дозволяють значно зменшити матеріальні та часові витрати. Школа не оплачує проїзд вчителів і оренду приміщення для занять. Саме тому вартість дистанційного навчання нижча за вартість звичайного навчання в класі.
   
 5. Багато хто помилково припускає, що онлайн - курси англійської мови за допомогою Скайпу не гарантують достатньо практики. Але 80% часу на занятті відводиться саме для розмовної практики студентів. А завдяки сучасним технологіям викладач відтворює групове заняття віртуально: він може ділити вас на підгрупи та пари, ви працюєте з цікавими додатками, користуєтеся сервісами гейміфікації, закріплюєте нову лексику за допомогою онлайн-тренажерів.

Як бачите, онлайн - курсів англійської мови за допомогою Скайпу боятися не варто. Ідіть у ногу з часом, боріться з усталеними міфами та насолоджуйтеся можливістю вчитися просто у себе вдома або в офісі.

Англійська онлайн за допомогою Скайпу: міфи й реальність

Читайте також:
Business
Як скласти резюме: поради й сервіси для створення CV
Що спільного у твого телефона, ноутбука та резюме? Усі вони потребують регулярного оновлення. Коли ти не працюєш деякий час або змінюєш сферу діяльності, твоє резюме стає неактуальним. Плюс постійний технологічний прогрес та зміна пріоритетів впливають на очікування від CV (curriculum vitae) в сучасному…
Business
Як підготуватися до співбесіди англійською?
І ось цей зворушливий момент, коли тобі надходить довгоочікуване запрошення на співбесіду, настав. Тепер є можливість показати, як добре тобі вдалось підготуватися до співбесіди англійською. Принципових відмінностей у підготовці до співбесіди англійською та рідною мовою ти не знайдеш. Smart…
Business
Супровідний лист англійською – ТОП-5 ідей та правил
Якщо ти маєш гарне резюме – то й шанси отримати роботу мрії високі. Але якщо ти додаси до нього супровідний лист англійською, твої шанси зростуть удвічі. Переважно супровідні листи англійською пишуть під час пошуку роботи та вступу до іноземних вишів. Деякі роботодавці звертають на нього особливу…
ВИВЧАЙТЕ АНГЛІЙСЬКУ ДЛЯ РОБОТИ
Стартує набір на новий дистанційний курс.