тел.:        (063) 723-52-25

                (097) 406-37-66

                (050) 688-99-82

yappif@gmail.com


Київ

вул. Хрещатик 15, оф. 26.

 


Business. 13.04.2020

Англійська для лікарів: важливість у роботі

Автор: Тетяна Огородник

Назви та симптоми хвороб, органи людського тіла, медичні поняття – усе це досить важко запам'ятати навіть рідною мовою. Професійна лексика англійської для лікарів має дуже широкий діапазон. Для того щоб опанувати її, потрібно докласти максимум зусиль і приділити стільки часу, скільки можливо. І справа не тільки в поповненні словникового запасу медичної англійської, а в умінні грамотно його використовувати, правильно вимовляти та будувати речення.

Комунікація з колегами та пацієнтами має велике значення. Робота у сфері охорони здоров'я також включає в себе семінари, конференції та курси підвищення кваліфікації, які нерідко проходять за кордоном. Тому знання спеціалізованої англійської для лікарів – незаперечна перевага для просування кар'єрними сходами. Крім того, це дає можливість читати міжнародні публікації про відкриття в медицині.

Англійська для лікарів: важливість у роботі
Англійська для лікарів відкриває безліч перспектив у медичній кар'єрі

Хоч би яка була причина вивчення, дуже важливо правильно визначитися з методами досягнення своїх цілей. На ваш вибір – самостійне навчання або спеціалізовані курси англійської для медиків. Благо, великий спектр словників, навчальних посібників, блогів, журналів і текстів розміщені в інтернеті у вільному доступі. Вони дозволяють вивчити медичні терміни та фрази, відчути й опанувати професійну лексику. Систематичне вивчення та повторення незабаром дозволять вам читати спеціалізовану літературу, дослідження та світові наукові новини. Однак самостійне вивчення англійської для лікарів має суттєвий мінус, а саме – відсутність розмовної практики. Для засвоєння такого складного аспекту спеціалізовані курси англійської для медиків набагато ефективніші. Розглянемо, чому.

  1. Чіткий графік занять. Ви зможете поєднувати уроки з вашою роботою.
     
  2. Підручники та висококваліфіковані викладачі. Контроль навчального процесу дозволить вам фіксувати свої досягнення та виявляти моменти, яким слід приділити більше уваги та часу. Із якими би труднощами ви не зустрілися, вивчаючи англійську для медиків, викладач курсів завжди вас підтримає та направить у потрібне русло.
     
  3. Багаторівневе навчання. Програми курсів англійської для медиків розробляються так, щоб поєднувати теоретичну частину з розмовною практикою. Завдяки цьому ви навчитеся розуміти медичні тексти, а також вільно використовувати англійську мову в професійній комунікації.
     
  4. Можливість завести корисні знайомства. Вузьконаправлені курси проводяться як індивідуально, так і в групах із людьми, які працюють в одній із вами сфері. Навчання в компанії однодумців мотивує до глибшого занурення в навчальний процес і гарантує високі результати.

Мовні курси для працівників охорони здоров'я – це суттєвий крок до нових професійних перспектив.

Читайте також:
Vocabulary
Англійська мова онлайн – поради початківцям
Часто ті, хто обирає вивчення англійської для початківців на онлайн - курсах, не мають досвіду живої взаємодії іноземною мовою. Тому ми підготували добірку корисних порад, які спільно із заняттями допоможуть розвивати кар'єру. Досить відкладати свій успіх! Час вчити бізнес - англійську онлайн і…
Business
Вивчаємо англійську мову онлайн: практичні поради
Кожен вважає за краще займатися англійською онлайн з ухилом на бізнес-лексику, переслідуючи різні цілі: хтось мріє про кар'єрне зростання всередині компанії, а комусь важливо розширити бізнес і вийти на міжнародний фінансовий ринок. Перш ніж почати навчання, слід розуміти, що ділова англійська онлайн…
Vocabulary
Вивчення англійської мови онлайн: fashion is my profession
Англійська онлайн – це не тільки зручний формат, але і тренд. У прогресивних людей на жодну мить не виникне сумнівів у тому, що курси англійської online настільки ж ефективні, як і заняття в мовних школах. Вони багато в чому випереджають звичні уроки. Тому у вивченні англійської мови онлайн -…
НАЙБІЛЬША МЕРЕЖА ШКІЛ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ В УКРАЇНІ
Контакти

Київ

вул. Хрещатик 15, оф. 26.

тел.:        (063) 723-52-25

                (097) 406-37-66

                (050) 688-99-82


 

ВИВЧАЙТЕ АНГЛІЙСЬКУ ДЛЯ РОБОТИ
Стартує набір на новий дистанційний курс.