тел.:        +38 (063) 723-52-25

                +38 (097) 406-37-66

                +38 (050) 688-99-82

yappif@gmail.com


Київ

вул. Хрещатик 15, оф. 26.


Business. 25.02.2020

Англійська для працівників ресторану

Автор: Тетяна Огородник

Ресторани, кафе та бари – тут люди насолоджуються смачними стравами й улюбленими напоями, а також спілкуванням. Причому не тільки одне з одним, але і з працівниками закладів. Від того, наскільки добре офіціантові або хостес вдалося налагодити контакт із клієнтом, залежить рівень обслуговування, враження гостя і його бажання прийти до вас знову. Тому знання працівниками ресторану англійської буде дуже доречним, якщо хтось із відвідувачів виявиться іноземцем. Вони зможуть привітати гостя, презентувати меню і забезпечити високий рівень сервісу. Знання найбільш широко поширених слів і фраз англійської для офіціантів – суттєвий плюс як для кожного окремого працівника, так і для закладу в цілому.

Англійська для працівників ресторану
Навички іноземних мов – гарантія хороших чайових

Що ж конкретно дає ця навичка? Наскільки англійська необхідна для роботи в ресторані?

По-перше, знання іноземної мови – стандартна вимога для резюме. Особливо це стосується закладів зі спрямованістю на закордонну кухню, власниками або шеф-кухарями яких нерідко є іноземці. Англійська для ресторанного бізнесу – універсальний інструмент для налагодження комунікації не тільки з гостями, а й зі співробітниками.

По-друге, працівникові ресторану, що володіє англійською, гарантована вища заробітна плата й хороші чайові. Із мовними навичками ви забезпечите собі більш комфортні умови роботи й підвищення.

По-третє, організація корпоративної англійської для роботи в ресторані є дієвим методом згуртування колективу та підвищення командного духу. Це хороша можливість для ваших співробітників налагодити тісні й дружні взаємини, що позитивно позначиться на атмосфері у вашому закладі.

Хороший рівень англійської в офіціантів важливий для ресторанного бізнесу. Із боку керівництва теж має надходити ініціатива – необхідно заохочувати прагнення співробітників до надбання мовних навичок. Мотивація вчити англійську в ресторанному бізнесі можлива за допомогою різних бонусів. Змагальний момент підштовхне кожного зі співробітників до отримання кращих результатів. Але хто буде контролювати навчальний процес? До того ж, вивчення мови може посунути на задній план прямі обов'язки офіціантів та інших працівників. Тому навчання має бути структурованим і здійснюватися за певним графіком. Кращий варіант – запросити професійного викладача для організації курсів англійської для працівників ресторану. Ваші співробітники будуть забезпечені необхідними навчальними посібниками та матеріалами й познайомляться з надійним наставником, готовим допомогти з будь-якими труднощами, що виникли в процесі навчання англійської для ресторанного бізнесу.

Читайте також:
Business
Чи можна вивчити ділову англійську онлайн?
Вивчення англійської онлайн – це чудова нагода вдосконалити всі свої знання без прив’язки до будь-якого місця. Тільки в разі постійної практики з викладачами можна перейти на новий рівень володіння англійською. Зміст 1. Як вивчити англійську онлайн? 2. Кому підходить вивчення ділової…
Business
Англійська для маркетологів: основні терміни
Створити товар або послугу непросто, але продати – ще важче. Тому хороші маркетологи сьогодні дуже цінуються. До того ж постійно зростає кількість інструментів, за допомогою яких можна стимулювати потенційних клієнтів до покупки. Якщо раніше в арсеналі були тільки ТБ, друковані ЗМІ та зовнішня…
Business
Англійська для будівельників: базовий словник
З усіх видів ESP (English for Specific Purposes) англійська для будівельників є найменш затребуваною. Що дивно, адже професії в сфері архітектури, містобудування й інших галузей, пов'язаних зі спорудженням різних будівель і доріг, вважаються одними з найпопулярніших. У них задіяна велика кількість…
ВИВЧАЙТЕ АНГЛІЙСЬКУ ДЛЯ РОБОТИ
Стартує набір на новий дистанційний курс.