тел.:        +38 (063) 723-52-25

                +38 (097) 406-37-66

                +38 (050) 688-99-82

[email protected]


Київ

вул. Хрещатик 15, оф. 26.


Business. 25.02.2020

Англійська для працівників ресторану

Автор: Тетяна Огородник

Ресторани, кафе та бари – тут люди насолоджуються смачними стравами й улюбленими напоями, а також спілкуванням. Причому не тільки одне з одним, але і з працівниками закладів. Від того, наскільки добре офіціантові або хостес вдалося налагодити контакт із клієнтом, залежить рівень обслуговування, враження гостя і його бажання прийти до вас знову. Тому знання працівниками ресторану англійської буде дуже доречним, якщо хтось із відвідувачів виявиться іноземцем. Вони зможуть привітати гостя, презентувати меню і забезпечити високий рівень сервісу. Знання найбільш широко поширених слів і фраз англійської для офіціантів – суттєвий плюс як для кожного окремого працівника, так і для закладу в цілому.

Англійська для працівників ресторану
Навички іноземних мов – гарантія хороших чайових

Що ж конкретно дає ця навичка? Наскільки англійська необхідна для роботи в ресторані?

По-перше, знання іноземної мови – стандартна вимога для резюме. Особливо це стосується закладів зі спрямованістю на закордонну кухню, власниками або шеф-кухарями яких нерідко є іноземці. Англійська для ресторанного бізнесу – універсальний інструмент для налагодження комунікації не тільки з гостями, а й зі співробітниками.

По-друге, працівникові ресторану, що володіє англійською, гарантована вища заробітна плата й хороші чайові. Із мовними навичками ви забезпечите собі більш комфортні умови роботи й підвищення.

По-третє, організація корпоративної англійської для роботи в ресторані є дієвим методом згуртування колективу та підвищення командного духу. Це хороша можливість для ваших співробітників налагодити тісні й дружні взаємини, що позитивно позначиться на атмосфері у вашому закладі.

Хороший рівень англійської в офіціантів важливий для ресторанного бізнесу. Із боку керівництва теж має надходити ініціатива – необхідно заохочувати прагнення співробітників до надбання мовних навичок. Мотивація вчити англійську в ресторанному бізнесі можлива за допомогою різних бонусів. Змагальний момент підштовхне кожного зі співробітників до отримання кращих результатів. Але хто буде контролювати навчальний процес? До того ж, вивчення мови може посунути на задній план прямі обов'язки офіціантів та інших працівників. Тому навчання має бути структурованим і здійснюватися за певним графіком. Кращий варіант – запросити професійного викладача для організації курсів англійської для працівників ресторану. Ваші співробітники будуть забезпечені необхідними навчальними посібниками та матеріалами й познайомляться з надійним наставником, готовим допомогти з будь-якими труднощами, що виникли в процесі навчання англійської для ресторанного бізнесу.

Читайте також:
Business
Дистанційне навчання англійської: підказки для новачків
Яким би асом ви не були в, скажімо так, повсякденній англійській, коли справа доходить до ділової лексики – ваші навички можуть виявитися не такими вже серйозними. І ні, ви не один такий. Бізнес-англійська через свою специфіку досить складна для вивчення. Не дарма ж існують дистанційні курси ділової…
Business
Як і де можна читати книги англійською онлайн
Якщо ви бажаєте покращити розмовну англійську онлайн, радимо записатися на професійний курс. Викладач пояснить граматику, дасть багато нової лексики, поставить правильну вимову. Однак мовні курси – далеко не єдиний спосіб поліпшення розмовних навичок. Вчити слова й цілі фрази, запам'ятовувати,…
Business
Курси бізнес - англійської та 7 помилок у виборі
Володіння англійською мовою на рівні вище середнього – часта вимога роботодавців, особливо в міжнародних компаніях. Тому вивченням бізнес - англійської з кожним роком цікавиться все більша кількість студентів. Курси бізнес - англійської допоможуть успішно провести переговори, пройти співбесіду…
ВИВЧАЙТЕ АНГЛІЙСЬКУ ДЛЯ РОБОТИ
Стартує набір на новий дистанційний курс.