тел.:        +38 (063) 723-52-25

                +38 (097) 406-37-66

                +38 (050) 688-99-82

[email protected]


Київ

вул. Хрещатик 15, оф. 26.


Business. 04.03.2020

Англійська для менеджерів: як проходить навчання

Автор: Юлія Блажевич

Будь-якому менеджеру не обійтися без англійської мови. Грамотно формулювати й делегувати задачі, чітко доносити інформацію до колег і підлеглих, вести документацію і листування – це далеко не весь функціонал цієї професії. Амбітні професіонали прагнуть працювати з іноземними партнерами та розширювати свою справу за межі рідної країни. Для цього й існує англійська для менеджерів.

Англійська для менеджерів: як проходить навчання
Ефективне управління та розвиток своєї справи за кордоном – гарантія фінансового благополуччя

Чому англійська необхідна менеджерам?

Навіщо ж потрібна англійська для економістів і менеджерів? Продаж – це одна з тих областей, де без спілкування з людьми неможливо будувати бізнес. Спілкуватися потрібно багато, але головне – робити це розумно. Посада менеджера може стати справжнім викликом для будь-кого. Після вивчення англійської мови для менеджерів формуються стійкі навички використання англійської мови в різних ситуаціях:

  • спілкування з майбутнім покупцем;
  • підготовка і проведення презентацій продукту на міжнародних ярмарках;
  • обробка замовлень для іноземних клієнтів;
  • телефонні розмови та ділове листування з іноземцями;
  • робота з англомовними джерелами знань, які допоможуть у просуванні бізнесу.

Цей підвид англійської також навчить грамотно вести дискусію з колегами, відстоювати свою позицію, вирішувати проблеми, пов'язані зі скаргами клієнтів.

Процес будь-продажу починається з лінгвістичного взаємодії між продавцем і покупцем. Саме в продажах грамотна та правильно поставлена ​​мова гарантує потрібну реакцію покупця. На курсах англійської для менеджерів ви отримаєте спеціальні добірки слів і фраз, за ​​допомогою яких можна звертати увагу потенційних клієнтів на переваги продукту або пропонованих вами послуг.

Методика навчання англійської менеджерів

На заняттях з англійської лише 20% уроку приділяється теорії, а 80% часу відводиться на опрацювання робочих ситуацій і живого спілкування. У процесі навчання менеджери швидко долають мовний бар'єр, навчаються правильної вимови слів, сприйняття англійської на слух, спілкування на теми, пов'язані з роботою та не лише.

Читайте також:
Business
Дистанційне навчання англійської: підказки для новачків
Яким би асом ви не були в, скажімо так, повсякденній англійській, коли справа доходить до ділової лексики – ваші навички можуть виявитися не такими вже серйозними. І ні, ви не один такий. Бізнес-англійська через свою специфіку досить складна для вивчення. Не дарма ж існують дистанційні курси ділової…
Business
Як і де можна читати книги англійською онлайн
Якщо ви бажаєте покращити розмовну англійську онлайн, радимо записатися на професійний курс. Викладач пояснить граматику, дасть багато нової лексики, поставить правильну вимову. Однак мовні курси – далеко не єдиний спосіб поліпшення розмовних навичок. Вчити слова й цілі фрази, запам'ятовувати,…
Business
Курси бізнес - англійської та 7 помилок у виборі
Володіння англійською мовою на рівні вище середнього – часта вимога роботодавців, особливо в міжнародних компаніях. Тому вивченням бізнес - англійської з кожним роком цікавиться все більша кількість студентів. Курси бізнес - англійської допоможуть успішно провести переговори, пройти співбесіду…
ВИВЧАЙТЕ АНГЛІЙСЬКУ ДЛЯ РОБОТИ
Стартує набір на новий дистанційний курс.