тел.:        +38 (063) 723-52-25

                +38 (097) 406-37-66

[email protected]


Київ

вул. Хрещатик 15, оф. 26.


Business. 04.03.2020

Англійська для менеджерів: як проходить навчання

Автор: Юлія Блажевич

Будь-якому менеджеру не обійтися без англійської мови. Грамотно формулювати й делегувати задачі, чітко доносити інформацію до колег і підлеглих, вести документацію і листування – це далеко не весь функціонал цієї професії. Амбітні професіонали прагнуть працювати з іноземними партнерами та розширювати свою справу за межі рідної країни. Для цього й існує англійська для менеджерів.

Англійська для менеджерів: як проходить навчання
Ефективне управління та розвиток своєї справи за кордоном – гарантія фінансового благополуччя

Чому англійська необхідна менеджерам?

Навіщо ж потрібна англійська для економістів і менеджерів? Продаж – це одна з тих областей, де без спілкування з людьми неможливо будувати бізнес. Спілкуватися потрібно багато, але головне – робити це розумно. Посада менеджера може стати справжнім викликом для будь-кого. Після вивчення англійської мови для менеджерів формуються стійкі навички використання англійської мови в різних ситуаціях:

  • спілкування з майбутнім покупцем;
  • підготовка і проведення презентацій продукту на міжнародних ярмарках;
  • обробка замовлень для іноземних клієнтів;
  • телефонні розмови та ділове листування з іноземцями;
  • робота з англомовними джерелами знань, які допоможуть у просуванні бізнесу.

Цей підвид англійської також навчить грамотно вести дискусію з колегами, відстоювати свою позицію, вирішувати проблеми, пов'язані зі скаргами клієнтів.

Процес будь-продажу починається з лінгвістичного взаємодії між продавцем і покупцем. Саме в продажах грамотна та правильно поставлена ​​мова гарантує потрібну реакцію покупця. На курсах англійської для менеджерів ви отримаєте спеціальні добірки слів і фраз, за ​​допомогою яких можна звертати увагу потенційних клієнтів на переваги продукту або пропонованих вами послуг.

Методика навчання англійської менеджерів

На заняттях з англійської лише 20% уроку приділяється теорії, а 80% часу відводиться на опрацювання робочих ситуацій і живого спілкування. У процесі навчання менеджери швидко долають мовний бар'єр, навчаються правильної вимови слів, сприйняття англійської на слух, спілкування на теми, пов'язані з роботою та не лише.

Читайте також:
Business
Як скласти резюме: поради й сервіси для створення CV
Що спільного у твого телефона, ноутбука та резюме? Усі вони потребують регулярного оновлення. Коли ти не працюєш деякий час або змінюєш сферу діяльності, твоє резюме стає неактуальним. Плюс постійний технологічний прогрес та зміна пріоритетів впливають на очікування від CV (curriculum vitae) в сучасному…
Business
Як підготуватися до співбесіди англійською?
І ось цей зворушливий момент, коли тобі надходить довгоочікуване запрошення на співбесіду, настав. Тепер є можливість показати, як добре тобі вдалось підготуватися до співбесіди англійською. Принципових відмінностей у підготовці до співбесіди англійською та рідною мовою ти не знайдеш. Smart…
Business
Супровідний лист англійською – ТОП-5 ідей та правил
Якщо ти маєш гарне резюме – то й шанси отримати роботу мрії високі. Але якщо ти додаси до нього супровідний лист англійською, твої шанси зростуть удвічі. Переважно супровідні листи англійською пишуть під час пошуку роботи та вступу до іноземних вишів. Деякі роботодавці звертають на нього особливу…
ВИВЧАЙТЕ АНГЛІЙСЬКУ ДЛЯ РОБОТИ
Стартує набір на новий дистанційний курс.