Як обрати найкращі дистанційні курси англійської мови?
Якщо ви плануєте колись спробувати дистанційне навчання англійської, радимо вже придивлятися до навчальних програм. Адже іноземна мова розширює світогляд, корисна в побуті, а також дозволяє масштабувати бізнес. Навчання в мережі поширене, проте далеко не всі варіанти відповідають вимогам і очікуванням студентів. Як же знайти найкращі дистанційні курси англійської мови і не розчаруватися у виборі? Давайте розбиратися.
Перш ніж шукати найкращі дистанційні курси з англійської мови, визначте мету навчання
Мета вивчення англійської
Визначте, навіщо вам потрібна іноземна мова. Коли позначили цілі, можна починати пошук найкращих дистанційних курсів з англійської мови. Які бувають види уроків?
- Класичні. Викладач акцентує увагу не тільки на граматиці, лексиці, а розвиває навички учнів рівноцінно.
- Розмовні. Основний акцент роблять на розвитку мови, правильній вимові слів, інтонуванні.
- Спеціалізовані. Рекомендовані студентам, які планують складати міжнародні іспити ELTS, TOEFL, CAE, GMAT, GRE та ін.
- Бізнес-курси. Репетитор навчить вас правил ділового етикету, навчить складати ділові листи, презентації. У результаті ви поповните словниковий запас спеціалізованими термінами, зможете вести ділові переговори, укладати успішні контракти з іноземними партнерами.
- Інтенсивні. Для охочих вивчити іноземну мову за рекордно короткі терміни. Інтенсивна програма найкращих дистанційних курсів англійської мови складається приблизно з 4 занять на тиждень.
- Технічні. Підходять представникам певної сфери діяльності. Уроки спрямовані на поглиблене вивчення термінології в певній професійній області.
Тепер підібрати найкращі курси англійської мови дистанційно набагато простіше.
Правила вибору онлайн - курсів з англійської
Що слід враховувати під час вибору школи, щоб не розчаруватися в системі онлайн - освіти?
- Безкоштовне пробне заняття. Погодьтеся, важко зважитися на покупку серйозного курсу. Безкоштовний перший урок – хороша можливість переконатися в правильності свого вибору.
- Договір. Уважно читайте умови договору. З'ясуйте, за яких умов вам повернуть гроші за навчання і чи повернуть взагалі.
- Якщо викладач не пропонує визначити рівень знань – це ще один привід насторожитися. На початковому етапі потрібно розуміти, які прогалини в знаннях слід заповнити в першу чергу. Не можна збирати в одну групу студентів з різним рівнем англійської.
- Наявність у викладача профільної вищої освіти обов'язкова. Не соромтеся уточнити, якими методиками володіє репетитор, який його досвід роботи. Можливо, вчитель – автор власних програм, які показують хороші результати студентів? Це також буде плюсом під час вибору мовної школи.
Знайти хороші курси не так важко, як здається. Головне – довіряйте авторитетним компаніям.
Читайте також:
Найбільша мережа шкіл англійської в Україні
Хочеш на безкоштовний пробний урок?