тел.:        +38 (063) 723-52-25

                +38 (097) 406-37-66

[email protected]


Київ

вул. Хрещатик 15, оф. 26.


Vocabulary. 14.06.2021

Три ресурси, де краще вчити англійську онлайн

Автор: Світлана Федорчук

Якщо ви ставите собі за мету максимально швидко вивчити англійську мову, на додаток до курсів краще використовувати помічників. Ми маємо на увазі онлайн-ресурси для вивчення нових слів і граматики, практики розмовної мови. Оскільки в інтернеті дуже багато подібних джерел знань, ми вирішили сконцентрувати вашу увагу на трьох найбільш ефективних.

Де краще вчити англійську онлайн?

Звісно, найкращим способом вивчення іноземних мов є спеціалізовані курси. Їх головна перевага – досвідчений викладач і структурована програма. До того ж сучасні онлайн-курси нерідко пропонують можливість вчити спеціалізовану мову: для бізнесу, подорожей, складання іспитів тощо.

Чи справді краще вчити англійську онлайн, а не у звичайній мовній школі? Практика показує, що подібний варіант має величезну кількість переваг – від економії часу на дорогу до школи й назад до ціни.

 

Три ресурси, де краще вчити англійську онлайн

Вчитися онлайн можна дуже цікаво й продуктивно

 

Але щоб зробити навчання онлайн результативним, не забувайте користуватися додатковими ресурсами, які допоможуть закріпити отримані знання, вивчити щось нове та цікаво поспілкуватися.

  1. Italki

Це портал, на якому носії мови допомагають новачкам опанувати ази англійської. Тут можна знайти людей, з якими ви будете практикуватися в розмовній мові, а також професійних викладачів. Додатково можна безкоштовно виконувати численні завдання і тести, щоб краще запам'ятати пройдений теоретичний матеріал, вивчити граматику.

  1. Busuu

На сайті можна спілкуватися англійською онлайн, а також самим виступати наставником для інших людей – менш досвідчених. Серед безкоштовних бонусів порталу є цікаві завдання з англійської. Серед платних – дистанційні відеозаняття.

  1. LearnEnglish from British Council

Ресурс для тих, хто шукає допоміжні матеріали для підготовки до складання іспитів. На сайті є зручна система пошуку, яка допомагає швидко знаходити інформацію за темами. Також тут можна підтягнути граматику, загальну та ділову англійську.

 

Три ресурси, де краще вчити англійську онлайн - 2

 

Де можна спілкуватися англійською онлайн?

Italki і Busuu – це найкращі портали, які дозволяють вести усне спілкування з носіями англійської, попутно вчити нові слова й тренуватися у вимові. Однак є і більш доступні способи пошуку англомовних співрозмовників – це соціальні мережі. Знайдіть серед численних користувачів мережі людину, яка здається вам цікавою, і напишіть їй. Не соромтеся робити помилки – на них люди вчаться. Чим більше діалогів ви будете заводити, тим швидше позбавитеся страху говорити іноземною.

Якщо вам хочеться більше усного спілкування, пошукайте в інтернеті дистанційні розмовні клуби. Їх проводять не тільки школи англійської для своїх студентів – усі охочі можуть об'єднатися заради мовної практики та вивчення нових слів.

Читайте також:
Business
Англійська для бухгалтерів: як вивчати мову
Знання профільної англійської відкриває перед фахівцями з різних галузей більше кар'єрних можливостей. Деяким професіоналам навіть дозволяє реалізувати свій потенціал на міжнародному ринку, наприклад, бухгалтерам. Тому багато фахівців і студентів, які тільки здобувають освіту, замислюються над вивченням…
Vocabulary
Курси бізнес - англійської в Києві: корисні ідіоми
Навіть ті, хто може похвалитися величезним запасом слів, іноді потрапляють у незручні ситуації під час розмов із носіями мови через такі підступні мовні звороти як ідіоми. Подібні фрази важко зрозуміти, якщо просто дослівно перекладати кожне слово. Особливо небезпечні ідіоми в діловому середовищі, коли…
Vocabulary
FYI й інші абревіатури: розшифровка
Навіть людина, далека від англійської мови, напевно знає два найпопулярніші скорочення в бізнес-листуванні: FYI (for your information – зазвичай це імейл, який пересилається комусь для інформації та не вимагає жодних дій) і ASAP (as soon as possible – якомога швидше). Якщо специфічні фрази…
ВИВЧАЙТЕ АНГЛІЙСЬКУ ДЛЯ РОБОТИ
Стартує набір на новий дистанційний курс.