тел.:        +38 (063) 723-52-25

                +38 (097) 406-37-66

[email protected]


Київ

вул. Хрещатик 15, оф. 26.


Business. 17.05.2021

Як швидко вивчити англійську для роботи: 3 поради

Автор: Юліана Віхневич

Щоб пройти один мовний рівень, студенту зазвичай потрібно від трьох до дев'яти місяців. Але що робити, якщо необхідно швидко вивчити англійську для роботи? Особливо якщо ви шукаєте роботу в міжнародній компанії, плануєте відрядження або будете виступати на важливій презентації. Регулярність, правильно підібрана програма та велике бажання вивчити бізнес-англійську допоможуть швидше просунутися в навчанні та зробити вивчення мови своєю звичкою. 

Студенти наших курсів англійської для бізнесу знають: щоб швидко вивчити мову, необхідно не тільки відвідувати заняття та робити домашні завдання, а й займатися самостійно між уроками. Раніше ми ділилися фразами, які знадобляться тим, хто вчить бізнес-англійську, а сьогодні поділимося лайфхаками для швидкого вивчення мови.
 

Як швидко вивчити англійську для роботи: поради новачкам

Як швидко вивчити бізнес-англійську?  

Одразу хочемо попередити: немає чудесного методу, який допоможе за три дні вивчити мову, але є дієві способи, які допоможуть швидше просуватися в навчанні або підготуватися до важливого заходу на роботі. Регулярність, практика читання та аудіювання, занурення в мовне середовище – розповідаємо, як вчити англійську щодня та не зненавидіти її. Швидко вивчити бізнес-англійську допоможе правильно вибудувана програма навчання. 

1. Визначте фронт робіт

Визначте свою мету, слабкі моменти, на які варто звернути увагу, які навички у вас розвинені найменше. Якщо ви готуєтеся до певної події, то зробіть акцент на темах і навичках, які вам можуть знадобитися. Наприклад, якщо ви готуєтеся до співбесіди в разі прийому на роботу, то важливо прокачати свій словниковий запас профільною лексикою та загальними фразами для створення бажаного враження про себе, потренувати діалоги й аудіювання.
 

Як швидко вивчити англійську для роботи: поради новачкам - 2
Чітке дотримання мети допоможе швидко вивчити іноземну для роботи незважаючи на ваш рівень і зайнятість

2. Складіть розклад і навчальний план

Систематизований підхід у вивченні англійської для бізнесу допоможе спланувати для себе оптимальне навантаження, вчитися різноманітно та з задоволенням. Займатися не обов'язково по кільканадцять годин на день, головне робити це регулярно. Приділяйте вивченню мови вільний час. Наприклад, слухайте подкасти дорогою на роботу або під час пробіжки, виділіть 10-15 хвилин на день під час перерви, щоб пройти урок з граматики або лексики. 

3. Зануртесь у мовне середовище

Найпростіший спосіб швидко вивчити мову – оточити себе англійською та зробити її вивчення звичкою. Вчити англійську для роботи можна не тільки за допомогою спеціалізованих підручників, а й різних профільних матеріалів: новинних порталів, блогів, книг, подкастів, шоу та навіть соціальних мереж. Щоб поліпшити аудіювання, слухайте подкасти та дивіться англомовні відео на YouTube. Про фільми й серіали англійською написано вже багато, повторимося ще раз. Це можливість провести час цікаво та з користю для іноземної. Не хочете дивитися художнє кіно, дивіться тематичне, пов'язане з вашою сферою діяльності, записи виступів і тренінгів від провідних професіоналів і бізнесменів. Так ви зможете поповнити словниковий запас і дізнатися щось нове про бізнес. 

Читайте також:
Business
Як скласти резюме: поради й сервіси для створення CV
Що спільного у твого телефона, ноутбука та резюме? Усі вони потребують регулярного оновлення. Коли ти не працюєш деякий час або змінюєш сферу діяльності, твоє резюме стає неактуальним. Плюс постійний технологічний прогрес та зміна пріоритетів впливають на очікування від CV (curriculum vitae) в сучасному…
Business
Як підготуватися до співбесіди англійською?
І ось цей зворушливий момент, коли тобі надходить довгоочікуване запрошення на співбесіду, настав. Тепер є можливість показати, як добре тобі вдалось підготуватися до співбесіди англійською. Принципових відмінностей у підготовці до співбесіди англійською та рідною мовою ти не знайдеш. Smart…
Business
Супровідний лист англійською – ТОП-5 ідей та правил
Якщо ти маєш гарне резюме – то й шанси отримати роботу мрії високі. Але якщо ти додаси до нього супровідний лист англійською, твої шанси зростуть удвічі. Переважно супровідні листи англійською пишуть під час пошуку роботи та вступу до іноземних вишів. Деякі роботодавці звертають на нього особливу…
ВИВЧАЙТЕ АНГЛІЙСЬКУ ДЛЯ РОБОТИ
Стартує набір на новий дистанційний курс.