тел.:        (063) 723-52-25

                (097) 406-37-66

                (050) 688-99-82

yappif@gmail.com

 


Киев

ул. Льва Толстого, 9а, 
3-й этаж

Пн - Пт: 14:00 - 22:00
Сб: 9:30 - 17:00

 

 


Business. 26.02.2020

Английский язык в Киеве – обучение для деловых людей

Комунікація, побудова та налагодження взаємин зі співробітниками і партнерами мають велике значення для міжнародних компаній. Тому важливість знання іноземних мов важко переоцінити. Ділова англійська мова в Києві – універсальна для спілкування в бізнес-колах столиці. Зі знанням і розмовними навичками іноземної мови шанс отримати високооплачувану посаду підвищується в рази. Але навіть якщо у вас багатий словниковий запас і ви говорите практично без акценту, ризик провалитися на співбесіді все одно існує. Важливо розуміти, що розмовна та ділова англійська – різні речі. Головна відмінність полягає у вузькій специфіці, яка включає особливу лексику, структуру і побудову фраз, а також ідіоми професійної комунікації. Усе це ви можете вивчити, записавшись на курси ділової англійської в Києві. Набуті знання дозволять грамотно складати резюме, вести переговори з іноземними партнерами та комфортно почувати себе під час закордонних відряджень. Незважаючи на всі переваги, більшість людей не наважується записатися на курси ділової англійської в Києві.

Англійська мова в Києві
Курси ділової англійської в Києві – шанс піднятися на новий професійний рівень

Професійна лексика досить складна, вимагає повної концентрації та занурення в навчальний процес. Тому перш ніж почати навчання, необхідно чітко визначитися з:

  1. Спрямованістю курсів ділової англійської мови в Києві. Програми занять дуже різноманітні. Ви можете вивчати лексику, необхідну для стандартних ситуацій, або ж вибрати вузькоспрямовані уроки ділової англійської в Києві, пов'язані з вашим родом діяльності (економіка, медицина, туризм, банківська справа, юриспруденція тощо).
     
  2. Розкладом. Час, який ви можете витратити на освоєння професійної комунікації, має бути чітко позначено. Це дозволить поєднувати уроки з роботою без ризиків пропустити дедлайн.
     
  3. Цілями вивчення. Подумайте, що є для вас більш важливим – грамотна усна мова або лист. Поповнивши свій словниковий запас бізнес-фразами й ідіомами, навчившись правильно їх вимовляти, ви зможете вести перемовини, презентації та інші заходи. Освоєння ділового письма дозволить складати корпоративну документацію, резюме та вести листування з бізнес-партнерами.
     
  4. Типом навчання. Дуже популярними є корпоративні мовні курси, де ви можете зануритися у вивчення разом зі своїми колегами. Однак індивідуальні заняття часом більш ефективні. Уся увага вчителя прикута тільки до вас, що дає більше можливостей для практики ваших навичок.

Це те, що залежить повністю від вас. Але успіх гарантований тільки в тому випадку, якщо ви заручилися підтримкою професійних і висококваліфікованих викладачів. Вивчення ділової англійської в Києві – це найкращі навчальні посібники, зручний графік занять, можливість підняти мовні навички на новий рівень і завести корисні знайомства серед однодумців.

Читайте также:
Business
Курсы бизнес-английского онлайн: советы учителям
Преподавание бизнес-английского с первого взгляда может показаться сложной задачей, ведь нужно не только знать перевод таких слов и словосочетаний как дистрибьюция, франчайзинг, кредитование, венчурное финансирование и так далее, но и понимать, где и когда они применяются. Тем не менее, бизнес-курс…
Business
Курсы английского языка Yappi: специфика и плюсы
Курсы английского языка от Yappi – это деловой английский для любой профессии, использование современных технологий, высококвалифицированные специалисты, а также высокий уровень образования. Курсы Yappi направлены на то, чтобы не только повысить ваши знания английского, но и помочь стать лучшим…
Business
Где и как учить английский для юристов онлайн
Юридический английский преподают в университетах на соответствующих специальностях, но хватает ли этих знаний для работы? Далеко не всегда. Очень хорошим дополнением к парам английского в университете становится изучение английского для юристов онлайн. На таких курсах можно пополнить запас специализированной…
Самая большая сеть школ английского языка в Украине
Контакты

Киев

ул. Льва Толстого, 9а, 
3-й этаж

Пн - Пт: 14:00 - 22:00
Сб: 9:30 - 17:00

тел.:        (063) 723-52-25

                (097) 406-37-66

                (050) 688-99-82